W dzisiejszych czasach firmy deweloperskie wręcz walczą o każdy kawałek ziemi w zatłoczonych miastach w celu zbudowania kolejnego bloku lub apartamentowca. Olbrzymie budowy widać niemal na każdej dzielnicy, które wymagają odpowiedniego sprzętu budowlanego. W naszej ofercie mamy do zaproponowania transport sprzętu budowlanego, którym zajmiemy się od momentu załadunku do rozładunku. Mamy samochody wyposażone w windy załadowcze dostosowane do transportu sprzętu budowlanego oraz możliwość załadunku go od boku burty samochodu w przypadku gdy sprzęt jest dużych gabarytów.

Duże firmy deweloperskie często potrzebują przetransportować sprzęt budowlany pomiędzy budowami wraz z wyposażeniem kontenera biurowego niezbędnego do kontroli nad budową osiedla. Dla wielu firm transportowych największym problemem są warunki panujące na miejscu budowy, lecz nie dla naszych samochodów oraz pracowników. Rozładunek zawartości kontenerów budowlanych nie należy do najprzyjemniejszych zadań, ponieważ są one najczęściej piętrowane jeden na drugi. Chodzenie po takiej konstrukcji z rzeczami jest nie wygodne oraz mało komfortowe.

Transport sprzętu budowlanego jest realizowany ze szczególną ostrożnością, ponieważ tego rodzaju rzeczy posiadają delikatne elementy takie jak przewody, bezpieczniki oraz panele sterowania, które można łatwo uszkodzić. Nasi pracownicy zabezpieczą Twój sprzęt budowlany oraz przypną go za pomocą pasów transportowych do paki auta. Do transportu ciężkiego sprzętu budowlanego jakim są duże agregaty prądotwórcze, betoniarki, stoły spawalnicze itp.

Używamy dźwigów HDS. Dzięki takiemu podnośnikowi sprzęt zostanie załadowany z precyzją oraz brakiem najmniejszych uszkodzeń. Nasi operatorzy oraz kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w transporcie sprzętu budowlanego. Jeżeli potrzebujesz transportu sprzętu budowlanego zadzwoń do nas lub umów się bezpośrednio na wycenę transportu. Nasz pracownik przyjedzie na miejsce gdzie znajduje się sprzęt budowlany i oszacuje koszt usługi. Nie czekaj tylko zadzwoń już dziś, z wielką chęcią Ci pomożemy!