Przeprowadzki Warszawa Wawer

Trans-Move dla kogo?

Świadczymy usługi zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób indywidualnych. W naszej ofercie posiadamy szeroko rozumiane usługi transportowe oraz przeprowadzki. Polecamy się wszystkim tym, którzy chcą przeprowadzić się do innego biura, domu czy mieszkania. Ponadto wśród naszych usług znajduje się oferta skierowana do tych osób, które chcą przewieźć jakiś przedmiot z punktu A do punktu B. Natomiast jeśli interesuje Cię tylko relokacja wewnątrz budynku – również jesteśmy do Twoich usług. Działamy głównie w Warszawie, przyjmujemy także zlecenia z Polski i Europy.


W jaki sposób pracujemy w Trans-Move?

Posiadamy duże doświadczenie w swojej branży, dlatego świetnie zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest ochrona powierzonego nam mienia i szybkie załatwienie sprawy. Dokładamy wszelkich starań, aby każde zlecenie było przeprowadzone według oczekiwań nawet najbardziej wymagającego klienta. Podczas każdej przeprowadzki wykorzystujemy odpowiednie narzędzia i materiały. Jesteśmy przygotowani na transport każdego przedmiotu, bez względu na jego rozmiar oraz ciężar. Posiadamy wózki widłowe, wózki transportowe, podnośniki, schodołazy, materiały zabezpieczające i odpowiednio przeszkoloną kadrę. Świadczymy usługi pakowania, załadunku, rozładunku, relokacji i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

Przeprowadzki Warszawa Wawer

Przygotowanie do przeprowadzki

Jako profesjonalna firma oferująca kompleksowe usługi dotyczące przeprowadzki możemy zagwarantować, że z nami cały proces odbędzie się sprawnie, szybko i bez komplikacji. Zapakujemy Twoje przedmioty właściwie je zabezpieczając i przewieziemy do miejsca przeznaczenia. W razie potrzeby dokonamy demontażu mebli i utylizacji niepotrzebnych przedmiotów. Oczywiście możesz dokonać samodzielnego pakowania, jeśli masz na to czas i ochotę. Ważne, abyś użył do tego solidnych kartonów. Jeśli takich nie posiadasz, nasza firma prowadzi sprzedaż wytrzymałych kartonów w ilości minimum 40 sztuk. 

Przeprowadzki Warszawa Wawer

Transport mebli

Odpowiednie zabezpieczenie mebli na czas ich transportu jest niezwykle istotne. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nie zagrażają one bezpieczeństwu oraz dotrą do miejsca przeznaczenia w nieuszkodzonym stanie. Jeśli podczas przeprowadzki sam zabezpieczasz meble na transport pamiętaj o tym, aby unieruchomić wszystkie szuflady i drzwiczki, tak aby się nie otwierały. Ponadto, bez względu na to, czy transportowany będzie materac, biurko, komoda czy lodówka zabezpiecz go folią ochronną lub bąbelkową z każdej strony. Nie zapominaj o ochronie od spodu, przecież to ta część jest narażona na najczęstsze uszkodzenia na przykład poprzez postawienie na mokrym podłożu. Warto jest też podczas przeprowadzki pamiętać o zabezpieczeniu rogów i krawędzi transportowanych mebli dodatkowym materiałem, takim jak np. kawałek kartonu. My ze swojej strony zadbamy o to, aby twoje mienie na pace naszego samochodu dostawczego było bezpieczne. Użyjemy koca transportowego oraz liny i dostarczymy nienaruszone pod wskazany adres.

Ile będzie kosztować usługa przeprowadzki?

Aby ustalić cenę przeprowadzki musimy najpierw przeprowadzić dokładny wywiad. Dzięki  telefonicznej rozmowie lub osobistym oględzinom będziemy mogli przedstawić kosztorys danego zlecenia, ponieważ na jego cenę wpływa wiele indywidualnych czynników. Pierwszym z nich jest ilość przedmiotów przeznaczonych do transportu i ich rozmiar. Istotne jest również czy wśród przewożonych rzeczy znajdują się takie, co do których należy zachować większą ostrożność np. fortepiany czy pianina. Rodzaj pomieszczenia oraz jego wyposażenia także ma wpływ na ostateczną cenę – inaczej wycenimy biuro a inaczej kawalerkę. Ponadto ważne jest także to ilu pracowników musimy zaangażować w obsługę przeprowadzki.

Kolejnym aspektem mającym swoje odzwierciedlenie w cenie jest to czy samodzielnie dokonujesz zabezpieczenia swoich przedmiotów, czy zalecasz to nam. Istotne jest również czy podczas przeprowadzki konieczny jest demontaż mebli i kto go wykonuje. Trudność wykonania danego zlecenia nie pozostaje bez wpływu na cenę. Szerokość przejść i klatki schodowej, wysokość piętra, dostęp do windy, miejsce postojowe dla naszego samochodu dostawczego – to wszystko ma wpływ na ostateczną wysokość ceny przeprowadzki. Mimo, że tak wiele czynników wpływa na koszty możesz być pewny, że w Trans-Move posiadamy atrakcyjne stawki w stosunku do konkurencyjnych firm. Ponadto dla klientów z polecenia mamy przygotowany specjalny rabat, o który warto zapytać naszych pracowników.

Przeprowadzki Warszawa Wawer

Niższe koszty przeprowadzki

Czy niższe koszty przeprowadzki są możliwe? Oczywiście! Masz szansę na zminimalizowanie kosztów przeprowadzki poprzez użycie własnych materiałów do pakowania, samodzielne zapakowanie swojego mienia i właściwe zabezpieczenie wszystkich przedmiotów. Ponadto rzeczy osobiste i łatwe do przetransportowania możesz przewieźć własnym samochodem. Zadbaj także o to, abyśmy auto Trans-Move mogli zaparkować możliwie jak najbliżej wejścia. Tych klika wskazówek pozwoli Ci na skuteczne obniżenie ostatecznej ceny przeprowadzki.