Przeprowadzki Warszawa Ochota

Przedmiot działalności

Zasadniczą i główną działalność firmy TRANS-MOVE.PL stanowią oczywiście przeprowadzki.
Historia naszej firmy przeprowadzkowej zaczęła się wiele lat temu kiedy głównym przedmiotem działania były jedynie przeprowadzki, a z czasem ofertę rozszerzyliśmy o usługi transportowe.
Wieloletnie funkcjonowanie w branży pozwala sprostać rosnącym oczekiwaniom klientów oraz być konkurencyjną pod wieloma względami, tak jakości jak i cen za usługi przeprowadzki wszelkiego typu.
Naszą firmę wyróżnia profesjonalizm, rzetelność i dokładność, a także szybkość działania, terminowa realizacja usługi, oraz flota zróżnicowanej wielkości samochodów. Priorytetem jest dla nas Klient i jego oczekiwania, a także bezpieczeństwo załadunku, rozładunku oraz przejazdu podczas każdej przeprowadzki. Dysponujemy stosownymi kwalifikacjami i uprawnieniami do przewozu rzeczy, a pracownicy odznaczają się ogromnym bagażem doświadczenia i praktyki w swym fachu.

Każdy klient jest dla nas wyjątkowy

Przeprowadzki w wykonaniu TRANS-MOVE.PL są zorganizowanym procesem, posiadają zawsze plan działania, usprawniający przewóz jak największej ilości przedmiotów w jak najkrótszym czasie bez uszczerbku dla ładunku.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, uwzględniając szereg czynników mających wpływ na przeprowadzkę, jak i przewidując ewentualne przeszkody i zagrożenia podczas przeprowadzki. Zdając sobie sprawę, jak dużym stresem jest każda przeprowadzka dla właściciela swego dobytku,  dbamy o miłą atmosferę, kulturalne zachowanie personelu, jak również kompetentne doradztwo w kwestii przygotowania się do przeprowadzki firmy, domu, sklepu.

Tylko firmy przeprowadzkowe, które znają Warszawę jak własną kieszeń – są w stanie zapewnić firmom i osobom prywatnym bezstresowe przeprowadzki w tej okolicy. Przeprowadzki TRANS-MOVE.PL jest właśnie takim usługodawcą – jeśli chodzi o stolicę, nie ma dla nas tajemnic. Dlatego przeprowadzki w Warszawie z naszą pomocą zawsze są płynne, terminowe i przyjemne.

Przeprowadzki Ochota Warszawa

Naszą ofertę wzbogacają usługi:

• pakowania i rozpakowywania przedmiotów transportowanych
• demontażu oraz montażu wyposażenia, w tym ustawienia mebli, sprzętów RTV, AGD, jak i konfiguracja sprzętu komputerowego
• oraz inne nietypowe

U nas w firmie  TRANS-MOVE.PL przeprowadzki Warszawa Ochota bardzo cieszymy się na każde zlecenie przeprowadzki domu, bądź mieszkania – bo to znów okazja, by wyróżnić się indywidualnym podejściem do Klienta. Nie wszystkie firmy przeprowadzkowe w Warszawie mogą się pochwalić takim atutem, a my cenimy sobie dbałość o relacje. Robimy wszystko, by spełnić oczekiwania tych, którzy nam zaufali na tak ważnym etapie życia.

Przeprowadzki Ochota

Od czego zależy cena przeprowadzki?

Cena przeprowadzki zależy od odległości z punktu załadunku do punktu rozładunku, warunków noszenia (piętra, windy, schody), zakres pakowania, rozpakowania, zabezpieczenia mienia, zakres montażu, demontażu, warunki podjazdu pod blok.

Zapewniamy pełnię bezpieczeństwa. Nasza firma, oprócz standardowego załadunku, przewozu oraz rozładunku transportowanego mienia, jest w stanie podjąć się również zrealizowania wszystkich pozostałych etapów koniecznych do przeprowadzenia kompleksowej przeprowadzki mieszkań na terenie Warszawy.

Jednym z pierwszych podejmowanych przez nas kroków, podczas dokonywania przeprowadzki mieszkania w Warszawie od podstaw, jest uzgodnienie z właścicielem zakresu transportowanego mienia. Lokal opróżniamy z nie potrzebnych dla Państwa rzeczy niepotrzebnych lub zniszczonych, natomiast odpady wielkogabarytowe (np. stare meble) utylizujemy. Po zakończeniu tego etapu pozostałe przedmioty segregujemy według rodzaju oraz przeznaczenia w taki sposób, aby po zakończeniu przewozu ułatwić również ich rozładunek i rozlokowanie na nowej przestrzeni.

Następnie rozpoczynamy proces zabezpieczania i pakowania, zaczynając od najdelikatniejszych elementów.
W tym celu stosujemy różne rozwiązania ochronne (zawsze precyzyjnie dostosowane do właściwości wytrzymałościowych danej rzeczy), spośród których można wymienić m.in.: folię stretch oraz folię bąbelkową, kartony o różnych wymiarach i grubościach, rozmaitego typu wypełniacze, do zmniejszenia wolnej przestrzeni wewnątrz pudełek, nalepki informujące o delikatnej zawartość kartonów lub zalecanym kierunku ich układania.

Przeprowadzki Warszawa Ochota

Skutecznie zabezpieczymy każdy rodzaj mienia

W kwestii takiej jak przeprowadzki mieszkań Warszawa jest miastem dość wymagającym. Klienci ze stolicy często mają w swoim dobytku wiele rozmaitych przedmiotów, w tym nierzadko również zabytkowych lub delikatnych i o dużej wartości. W związku z tym do każdego zlecenia podchodzimy w sposób całkowicie indywidualny, dostosowując rodzaj użytych zabezpieczeń do specyfiki konkretnego obiektu.

Wśród dostępnych w naszym warsztacie narzędzi, oprócz tych wspomnianych już wcześniej, znajdują się także rozwiązania bardziej specjalistyczne (np. koce, maty piankowe i wodoodporne ceraty, a także uprzęże oraz pasy transportowe). Dzięki temu zawsze jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie zabezpieczenia do rodzaju uszkodzeń, na które podatne jest Państwo mienie, zwiększając jego ochronę przed działaniem dodatkowych czynników, takich jak mróz, wstrząsy, wilgoć czy jakiekolwiek inne zagrożenia szczególnie istotne dla jego efektywnego transportu.

Jeśli poszukują Państwo doświadczonego i zapewniającego najwyższy poziom bezpieczeństwa partnera do przeprowadzki mieszkania w Warszawie, serdecznie zapraszamy do kontaktu.