Przeprowadzki mieszkań - Warszawa

Przeprowadzki mieszkań – Warszawa Ursynów Wola Mokotów Praga Północ-Południe Białołęka Targówek Ursus Wilanów Ochota Wawer

Chcesz się przeprowadzić, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Ilość rzeczy i przedmiotów jest przytłaczająca i może zniechęcić do przeprowadzki nawet najbardziej wytrwałe osoby. Jako firma transportowa działająca od wielu lat na rynku, wiemy, jak trudna w realizacji może być cała logistyka związana ze zmianą miejsca zamieszkania. Sprawdź i dowiedz się więcej o naszych usługach. Skorzystaj z formularza kontaktowego online lub zadzwoń i powiedz nam, co możemy dla Ciebie zrobić.

przeprowadzki mieszkań Warszawa 1

Przeprowadzka mieszkania Warszawa – zorganizuj wszystko w ośmiu krokach

Nowe mieszkanie może być zarówno spełnieniem marzeń o własnych czterech kątach jak i wspaniałym początkiem do realizacji planów zawodowych lub osobistych. Zanim jednak to nastąpi, musisz uporać się z całą masą rzeczy i przedmiotów, które trzeba spakować. Cały proces z tym związany może jednak przyprawiać o zawrót głowy. Jak się przygotować do przeprowadzki mieszkań? Poznaj 8 kroków skutecznej przeprowadzki.

przeprowadzki mieszkań Warszawa 1
 1. Przejrzyj wszystkie rzeczy, które zalegają w szafach i komodach. Dokładna selekcja oraz segregacja zarówno przedmiotów jak i odzieży ułatwi cały proces pakowania. Przede wszystkim ubrania, które miałeś lub miałaś na sobie dawno temu, przekaż komuś innemu – nie ma sensu pielęgnować rzeczy, które popadły w zapomnienie. Te ubrania, które są jednak cały czas w użyciu, posegreguj tematycznie i spakuj. Dzięki temu unikniesz niepotrzebnego chaosu.
 2. Jeżeli już dokonałeś lub dokonałaś selekcji, zorganizuj kartony i wszelkie pojemniki, które mogą się przydać podczas pakowania. Sprawdź, czy w Twojej obecnej piwnicy nie ma zbędnych kartonów po sprzętach AGD lub RTV. Będą bardzo przydatne w trakcie całego procesu. Pojemnik lub kartony warto podpisywać, aby namierzyć rzeczy bez konieczności zaglądania do każdego pakunku.
 3. Małe, drobne i kruche przedmioty zabezpiecz ubraniami. Zawiń szklane lub porcelanowe rzeczy w bluzy, koszule lub bieliznę. Te najbardziej wartościowe włóż do jednej ze skarpet i owiń je drugą. W ten sposób zabezpieczone rzeczy z pewnością przetrwają każdy transport.
 4. Wykorzystaj miejsce do maksimum i włóż między duże rzeczy te mniejsze. Wykorzystaj puste pudełka śniadaniowe lub pojemniki do przechowywania żywności. Każda wolna przestrzeń jest na wagę złota.
 5. Zainwestuj w pokrowce próżniowe. Ich koszt nie jest duży. Przydadzą się nie tylko jako zabezpieczenie dla pościeli, kołder, koców, kurtek i innych puchatych rzeczy, ale również zmniejszą ich objętość.
 6. Pakuj i rozpakuj się według pomieszczeń. Gdy planujesz przeprowadzkę, rób to pokojami. Rzeczy z kuchni powinny znaleźć się w pojemnikach przeznaczonych do kuchni, a przedmioty łazienkowe w łazienkowych. Nie mieszaj ich ze sobą. Zaoszczędzisz czas, a Twoja logistyka będzie zasługiwała na miano perfekcyjnej.
 7. Przygotuj plan B. Mimo doskonałej organizacji postaraj się przygotować bagaż podręczny. To zawsze ułatwia pobyt w nowym miejscu. Cała przeprowadzka to czasochłonna i męcząca procedura. Nie każdy ma siły tego samego dnia na rozpakowywanie wszystkich kartonów. Spakuj najpotrzebniejsze rzeczy do jednej walizki, która posłuży jako tymczasowa garderoba.
 8. Jeżeli posiadasz zwierzęta, oszczędź im niepotrzebnego stresu. Warto na czas przeprowadzki pomyśleć o wygodnym i bezpiecznym miejscu dla pupila. Koleżanka, kolega a może ktoś z rodziny? Poproś kogoś o pomoc w opiece nad zwierzakiem.

Koszty, jakie niesie ze sobą przeprowadzka mieszkania – Warszawa

Cena jest jednym z tych czynników, które wpływają na wybór firmy transportowej. Profesjonalna firma nie musi wiązać się z ogromnymi kosztami. W ofercie świadczonych usług bierzemy pod uwagę kilka elementów, wpływających na ostateczną cenę. Są to:

 • Powierzchnia transportowa przeznaczona do przeprowadzki mieszkań.
 • Ilość osób, która musi zostać zaangażowana w załadunek oraz rozładunek.
 • Czy w ramach usługi potrzebna jest pomoc w pakowaniu? Na życzenie klienta dostarczamy kartony (minimum 40). Nie wypożyczamy materiałów przeznaczonych do pakowania z uwagi na ich krótkotrwałą przydatność.
 • Którego piętra dotyczy przeprowadzka – zarówno jeżeli chodzi o wyniesienie jak i wniesienie wszystkich rzeczy. Czy nasi pracownicy będą mieli dostęp do windy? Czy klatka schodowa jest szeroka, czy wąska?

Te, oraz inne informacje zabierane są przez nasz zespół jeszcze przed podjęciem się zlecenia. Jeżeli chcesz nas zapytać o szczegóły przeprowadzek mieszkań, skorzystaj z formularza dostępnego na naszej stronie lub zadzwoń. Dyspozytor odpowie na wszelkie pytania związane z transportem.  Dla klientów z polecenia przygotowaliśmy 10% rabatu!

przeprowadzki mieszkań Warszawa 2

Przeprowadzki mieszkań Warszawa - oferta trans-move.pl

Świadczymy usługi z zakresu przeprowadzki mieszkań na terenie Warszawy, jej okolic, a także całego kraju. Nasi pracownicy wyposażeni są w wysokiej jakości sprzęt techniczny pozwalający na załadunek oraz rozładunek przedmiotów o dużej masie, a także rzeczy wymagających szczególnego zabezpieczenia – zabytkowe kredensy, pianina, fortepiany. Posiadamy flotę samochodów o dużej powierzchni załadunku. Sprawdź jaki zakres działań obejmują nasze usługi i skontaktuj się z dyspozytorem. W przypadku pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji. Skorzystaj z formularza online lub zadzwoń.