Przeprowadzki Warszawa Mokotów

Tanie transportowanie

Szukasz firmy do przeprowadzki? Trans-move to zespół, któremu bez obaw możesz zlecić przetransportowanie każdego przedmiotu. Nasza bogata oferta obejmuje przeprowadzki mieszkań, domów, biur, firm, transport mebli oraz wszelkiego rodzaju usługi transportowe. Działamy głównie na terenie Warszawy oraz okolic, ale realizujemy także usługi przeprowadzki oraz transportu w całej Polsce i Europie. Jesteśmy wiele lat na rynku, dzięki czemu zdobyliśmy duże doświadczenie oraz świetne zaplecze techniczne, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych przez nas usług. Każde powierzone nam zlecenie wykonujemy z zachowaniem ostrożności i bezpieczeństwa, traktując przewożony przedmiot jak nasz własny. Dbamy o odpowiednie zabezpieczenie transportowanego mienia używając właściwych materiałów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z naszych usług.

W jaki sposób przygotować się do przeprowadzki?

Kiedy czeka Cię przeprowadzka do innego mieszkania, niejednokrotnie sama myśl na ten temat może przyprawić Cię o ból głowy. Aby cały ten proces przebiegł sprawnie i szybko ważne, aby się do niego dobrze przygotować. W pierwszym kroku należy zdecydować co zabieramy ze sobą. Być może w naszym mieszkaniu znajdą się jakieś przedmioty, z których już nie korzystamy, a które przydadzą się naszym bliskim, a może są i takie, które w ogóle nie nadają się do użytku, takich z pewnością musimy się pozbyć. W ten sposób uda nam się zminimalizować ilość elementów do transportu. Następnie należy przygotować akcesoria do pakowania, niezbędne będą kartony, folia bąbelkowa oraz stretch. Na koniec zostało już tylko pakowanie, najlepiej według zasady im cięższy produkt tym mniejszy karton. Teraz czas na telefon do nas – my przyjeżdżamy, wynosimy, transportujemy i wypakowujemy w nowym miejscu. Z Trans-move cały proces przeprowadzki może odbyć się bez bólu głowy!

Przeprowadzki Warszawa Mokotów

Trans-move – co oferujemy?

Aby łatwiej było Ci przygotować rzeczy do transportu oferujemy solidne i wytrzymałe kartony, które doskonale sprawdzą się podczas każdej przeprowadzki. Dla zoptymalizowania kosztów zarówno po naszej, jak i Twojej stronie sprzedajemy je w wielopakach po minimum 40 sztuk. Ze względu na to, że jest to materiał mocno eksploatowany nie prowadzimy usługi jego wypożyczenia. Ponadto, na Twoje życzenie możemy Ci pomóc, a nawet wyręczyć w pakowaniu. Świadczymy usługi załadunku oraz rozładunku, co oznacza, że nie musisz nic dźwigać. W samochodzie transportowym właściwie zabezpieczamy przewożone rzeczy, dbamy o ich bezpieczeństwo, używamy koców transportowych. Posiadamy odpowiednie zaplecze do przewozu dużych oraz ciężkich gabarytów, drogocennego mienia, zabytkowych mebli, instrumentów, takich jak fortepian czy pianino, a także każdej rzeczy, którą musisz przetransportować.

Jak podczas przeprowadzki zabezpieczyć meble?

Żeby właściwie przygotować meble oraz niektóre sprzęty AGD do transportu niezbędna będzie folia bąbelkowa. Szafy i regały, które posiadają szuflady czy drzwi trzeba unieruchomić, aby podczas transportu nie doszło do ich otwarcia, ponieważ grozi to uszkodzeniem mebla, a także naraża osoby transportujące na niebezpieczeństwo. Rogi oraz krawędzie mebli należy zabezpieczyć dodatkowym materiałem w postaci kartonu czy tkaniny. Nie można zapomnieć o ochronie transportowanego mebla od spodu, ponieważ to właśnie ta część jest najbardziej narażona na uszkodzenia.

Przeprowadzki Warszawa Mokotów

W jaki sposób obniżyć koszty przeprowadzki?

Chcąc skutecznie zredukować koszty przeprowadzki wystarczy zastosować kilka prostych rozwiązań. Użyj własnych materiałów do pakowania – kartonów, folii bąbelkowej oraz stretchu. Jeśli nie posiadasz takich rzeczy w domu, udaj się do pobliskiego sklepu, tam z pewnością znajdziesz zbędne kartony, które możesz wykorzystać. Pakuj posiadane przedmioty w sposób przemyślany, wykorzystując maksymalnie miejsce w pudłach. Rzeczy osobiste zapakuj oddzielnie. Możesz je przewieść własnym transportem, w którym możesz umieścić również cenne dla Ciebie przedmioty o małych rozmiarach.

Jaki jest koszt przeprowadzki?

Cena oferowanych przez nas usług jest zależna od wielu czynników i za każdym razem jest ona ustalana z klientem indywidualnie. Po pierwsze klienci z polecania są u nas traktowani jak znajomi i otrzymują 10% rabatu. Po drugie na wysokość ceny wpływa ilość naszych pracowników zaangażowanych w cały proces przeprowadzki. Kolejnym czynnikiem determinującym cenę naszych usług jest wykorzystywana powierzchnia transportowa. Swoje odzwierciedlenie w kosztach przeprowadzki ma także ilość i gabaryt transportowanych rzeczy oraz to czy są to przedmioty przy których należy zachować szczególną ostrożność. Ponadto, do czynników wpływających na kosztorys zalicza się to kto dokonuje zabezpieczenia mienia oraz demontażu – my czy klient. Ostatnim istotnym czynnikiem kształtującym wysokość ceny jest trudność danej usługi, do której wlicza się takie czynniki jak szerokość klatki schodowej, piętro budynku, możliwość zaparkowania naszego samochodu. Wszelkie informacje pozwalające ustalić cenę naszej usługi są zbierane podczas przeprowadzanej przez nas wizji lojalnej, wywiadu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej.