Transport do 3,5 tony – Prowadzenie firmy transportowej wiąże się zarówno z transportem ciężarowym, jak i transportem do 3,5t. Najbardziej zależy nam na tym, aby klient był zadowolony i usatysfakcjonowany z jakości wykonywanych przez nas usług, dlatego za każdym razem dbamy o jego potrzeby. W naszej ofercie mieści się szeroki zakres usług transportowych, a jedną z nich jest właśnie transport do 3,5 tony.

Przy realizacji takich zleceń najważniejszym aspektem jest czas wykonania tej usługi oraz bezpieczeństwo przewożonego towaru, każdorazowo towar dostarczany jest w wygodnym dla klienta terminie i miejscu. Aby spełnić oczekiwania naszych klientów podczas wykonywania zleceń, zawsze staramy się dobrać najlepszą ofertę transportową. Usługi transportowe do 3,5t. są zarówno ważne jak i usługi transportowe ciężarowe. Dzięki dopuszczalnej masie całkowitej aut dostawczych możemy zrealizować dostawę do każdego miejsca w zatłoczonym centrum miasta. Taki rodzaj usługi jest bardzo wygodny dla firm mieszczących się w dużych miastach, gdzie dojazd przez auto ciężarowe byłby nie możliwy. Organizujemy przeładunki aut ciężarowych na busy dostawcze w przypadku, gdy dojazd autem ciężarowym jest nie możliwy.

Dzięki naszym doświadczonym pracownikom oraz kierowcom jesteśmy w stanie wykonać każde zlecenie. Nasza flota samochodowa składa się z aut dostawczych typu kontener, firana co pozwala nam przewieźć każdy rodzaj ładunku. Samochody wyposażone są w windy załadowcze do 750 kg, wnętrze powierzchni transportowej zabudowane jest w deski, dzięki którym mamy możliwość zabezpieczenia lub przypięcia ładunku do burty auta. Realizujemy zlecenia zaczynające się od małych paczek drobnicowych po transport gabarytów (np. fortepian, komory laminarne) czy przeprowadzek.

Współpracujemy z firmami na terenie całej Polski oraz Europy co pozwala nam realizować każdego rodzaju transport z dowolnego, wybranego przez Państwa miejsca. Nasze usługi wykonywane są na najwyższym poziomie, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.