Transport rzeczy drobnych zalicza się do transportu, który możemy wykonać w bardzo krótkim czasie. Do realizacji takiego rodzaju transportu nie potrzebna jest duża ilość pracowników. Samochody wykorzystywane do transportu rzeczy drobnych nie przekraczają 18m3. Wiele osób decyduje się na skorzystanie z naszych usług, ponieważ jest to bardzo wygodna usługa. W zależności od ilości rzeczy drobnych taki transport nie zajmuje dłużej niż 2 godziny. Taka opcja jest bardzo komfortowa dla firm, które potrzebują przetransportować rzeczy , np. ze swojego magazynu do miejsca pracy. Z racji tego, że taka usługa odbywa się w bardzo krótkim czasie mamy możliwość wykonać transport tego samego dnia co złożenie zamówienia. W przypadku osób, które są w stanie samemu załadować oraz rozładować rzeczy drobne zalecamy do skorzystania z usługi wynajęcia kierowcy z busem. Jest to najtańsza opcja z naszej oferty, koszt wynajmu kierowcy z busem zaczyna się już od 270zł. Natomiast jeżeli klient nie ma możliwości samodzielnego załadunku oraz rozładunku, to taka usługa zaczyna się już od 390zł.

Nasze samochody wykorzystywane do realizacji transportu rzeczy drobnych składają się z aut:

  • -osobowych z przestrzenią ładunkową (1m x 1,5m)
  • -busów typu furgon (3m x 1,8m)
  • -dostawczych (4,2m x 2,2m)

Dzięki temu możemy dopasować auto pod wymogi klienta oraz panujące warunki na miejscu załadunku jak i rozładunku. W przypadku zleceń odbywających się w centrum zatłoczonego miasta zawsze staramy się dobrać odpowiednią kubaturę auta, ponieważ wiąże się to z trudem zaparkowania w wąskich uliczkach.

Każde zlecenie wyceniane jest indywidualnie w zależności od:

  • -ilości rzeczy drobnych do przewiezienia
  • -przygotowania rzeczy drobnych do transportu
  • -wyposażenia miejsca załadunku oraz rozładunku w windę
  • -możliwości podjazdu autem pod oba miejsca

Nasze doświadczenie oraz flota samochodowa pozwala nam wykonać każdy transport rzeczy drobnych. Właśnie ta usługa transportowa jest jedną z wielu ofert jaką może zaoferować nasza firma. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jeżeli masz jakieś pytania, nie czekaj skontaktuj się z nami.