Transport mebli Warszawa Mokotów

Co wyróżnia Trans-Move na rynku?

Bez wątpienia jesteśmy liderem w swoim fachu, ponieważ z powodzeniem działamy na rynku od wielu lat. Specjalizacją naszej firmy są przeprowadzki biur, domów, mieszkań i firm. Świadczymy szeroko pojęte usługi transportowe i z dumą możemy pochwalić się naszą flotą wśród której znajdują się m.in. samochody dostawcze, samochody z podnośnikami HDS, wózki widłowe, transportery, schodołazy, liny czy łańcuchy zabezpieczające. Oferujemy przewóz nie tylko małych rzeczy, ale również tych wielkogabarytowych – duże przedmioty czy urządzenia możemy w różny sposób załadować na nasz samochód, w zależności od potrzeby – od góry, boku czy z tyłu. Posiadamy odpowiednich pracowników, którzy cechują się wymaganą sprawnością fizyczną oraz istotną wiedzą logistyczną. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą!

Transport mebli – dlaczego my?

Przyjmujemy zlecenia z całej Polski, jednak naszym głównym obszarem działania jest Warszawa. Dzięki temu transport mebli w stolicy możemy wykonać w każdym momencie, w możliwie jak najkrótszym czasie nie dłuższym niż dwie godziny, w zależności od rodzaju i wielkości mebla. Realizujemy różnorodne zlecenia od przeprowadzki całego mieszkania czy biura do przewozu tylko jednego mebla. Przewozimy różne gabaryty – małe, średnie, wielkie, lekkie i ciężkie. W każdym przypadku dbamy, aby powierzone mienie było należycie zabezpieczone podczas transportu i dotarło we właściwe miejsce w nienaruszonym stanie. Jeśli poszukujesz rzetelnej firmy, która wykona transport mebli szybko, tanio i bezpiecznie koniecznie skontaktuj się z nami.

Transport mebli Warszawa Mokotów

Transport mebli – jak to robimy?

Po otrzymaniu zlecenia transportu mebli w pierwszej kolejności dokonujemy szczegółowego wywiadu czy to telefonicznego czy podczas wizji lokalnej. Wywiad jest konieczny w celu ustalenia dokładnej ceny naszej usługi oraz jest niezbędny do przygotowania przez nas potrzebnych narzędzi do transportu. Choć każdy nasz samochód dostawczy jest wyposażony w materiały wykorzystywane przy standardowych transportach, może okazać się, że twoje zlecenie jest nietypowe i przy jego realizacji będziemy musieli działać w sposób nieszablonowy. Bardzo lubimy trudne wyzwania, to pozwala nam na budowanie cennego doświadczenia. Na życzenie klienta dokonujemy demontażu mebli, zabezpieczamy każdy mebel przed transportem właściwymi materiałami. Unieruchomimy elementy, które mogą się otworzyć, zabezpieczamy kanty, rogi i nóżki, dbamy o to, aby każda strona mebla była właściwie chroniona przed uszkodzeniem i pobrudzeniem. Bez względu na to czy masz do przetransportowania biurko, komodę, materac, lodówkę czy pianino my w każdym przypadku działamy z zachowaniem najwyższych standardów. Z Trans-Move transport mebli to czysta przyjemność.

Od czego zależy cena przeprowadzki?

Rzeczą oczywistą jest, że w pierwszej kolejności nasi klienci chcą znać cenę za transport mebli czy za zorganizowanie całej przeprowadzki. Aby oszacować koszty przeprowadzamy szczegółowy wywiad telefoniczny bądź osobisty, podczas którego zbieramy informacje na temat czynników, które kształtują cenę. Należy wiedzieć, że cena naszej usługi nie jest ściśle ustalona z góry – oczywiście mamy pewne ramy cennika, natomiast na ostateczny kształt ceny wpływa wiele składowych. Po pierwsze cena jest zależna od ilości, wielkości, a także ciężkości przedmiotów, które mamy przetransportować. Okazuje się, że wielkość nie zawsze idzie w parze z ciężarem i tak z pozoru małe paczki mogą okazać się bardzo ciężkie a do ich przetransportowania nie wystarczy siła rąk ludzkich, a konieczne będzie wykorzystanie wózka transportowego i windy podnośnicznej. Kolejnym czynnikiem, od którego uzależniona jest cena naszej usługi jest to z jakim przedmiotem musimy się zmierzyć – czy jest to szafka, materac, lodówka, a może coś niezwykle cennego i unikatowego jak zestaw drogocennej porcelany czy antyk, który liczy sobie pół wieku. Istotną rzeczą, która kształtuje cenę przeprowadzki jest także trudność danego zlecenia. Mówiąc o trudności mamy na myśli to, na którym piętrze znajdują się dane pomieszczenia, jak szerokie są drzwi i klatka schodowa oraz to w jakiej odległości od drzwi możemy zaparkować nasz samochód. Jak widać ustalenie ceny za transport mebli i przeprowadzki niemal zawsze zależy od indywidualnych czynników danego zlecenia, dlatego zachęcamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów.

Transport mebli Warszawa Mokotów

Sposoby na obniżenie kosztów przeprowadzki

Istnieje kilka łatwych sposobów, dzięki którym możesz zminimalizować koszty przeprowadzki. Przedstawimy Ci je zupełnie za darmo! Po pierwsze użyj własnych materiałów do pakowania, potrzebne Ci będą pudła, kartony, folia bąbelkowa czy stretch. Jeśli masz zbyt mało kartonów lub nie masz ich wcale warto zapytać w dowolnym sklepie, tam często mają ich bardzo dużo i chętnie się ich pozbyją. Maksymalnie wykorzystuj przestrzeń w kartonach, pakuj według zasady im cięższy przedmiot tym mniejszy karton. Rzeczy osobiste zapakuj oddzielnie, jeśli masz taką możliwość możesz je oraz inne drobne przedmioty przewieźć własnym transportem.