Przeprowadzki Warszawa Wola

Co robimy w Trans-Move?

W Trans-Move organizujemy przeprowadzki nie tylko mieszkań czy domów, ale także biur oraz firm. Oferujemy profesjonalne usługi transportowe na najwyższym poziomie. Posiadamy flotę samochodów, która jest przystosowana do każdego rodzaju zlecenia, również przewozu obiektów wielkogabarytowych. Przewozimy także przedmioty o wysokim poziomie bezpieczeństwa, a w skład transportowanych przez nas rzeczy wchodzą m. in. maszyny, palety, sprzęt laboratoryjno-medyczny, dokumenty, pianina, fortepiany, meble czy sprzęt AGD. Każde powierzone nam mienie odpowiednio i skrupulatnie zabezpieczamy podczas transportu. Dzięki nam przeprowadzki odbywają się szybko i bezpiecznie. Poza transportem świadczymy także usługi pakowania, załadunku, rozładunku czy relokacji wewnątrz budynku. Nasi pracownicy są wyposażeni w odpowiednie narzędzia do pracy oraz posiadają właściwą wiedzę z zakresu BHP i logistyki. Nasza główna baza ulokowana jest na terenie Warszawy, dzięki czemu standardowe zlecenia transportowe na terenie stolicy jesteśmy w stanie wykonać w przeciągu maksymalnie dwóch godzin. Dbając o komfort naszych klientów, przed podjęciem danego zlecenia wykonujemy szczegółową analizę polegającą na wizji lokalnej lub wywiadzie telefonicznym. Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów Twojej przeprowadzki, odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Czy do przeprowadzki trzeba się przygotować?

Jeżeli nie masz czasu ani ochoty na organizację przeprowadzki wystarczy kontakt z nami, a my jako profesjonalna firma oferująca kompleksowe usługi związane z przeprowadzkami i transportem zajmiemy się wszystkim za Ciebie. Spakujemy, jeśli będzie potrzeba zdemontujemy meble za pomocą odpowiednich elektronarzędzi, niepotrzebne rzeczy zutylizujemy we właściwy sposób. Ponadto zajmiemy się oczywiście załadunkiem i rozładunkiem naszego samochodu transportowego. Wszystkie te czynności wykonamy w możliwie jak najkrótszym czasie z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Natomiast jeśli maksymalnie chcesz i możesz zaangażować się w proces przeprowadzki warto odpowiednio się do niej przygotować. W pierwszej kolejności dobrze się zastanów które ze swoich rzeczy chcesz zabrać ze sobą w nowe miejsce. Być może są takie, których już nie używasz i śmiało możesz się ich pozbyć poprzez wyrzucenie, sprzedaż lub podarowanie komuś bliskiemu. Dzięki temu zyskasz cenne miejsce w przestrzeni transportowej. Następnie należy zgromadzić wszelkie materiały do pakowania, takie jak kartony, pudła, folia bąbelkowa i stretch. Swoje rzeczy najlepiej pakuj do pudeł, według danych pomieszczeń, nie umieszczaj przyrządów toaletowych z książkami. Pozwoli to na uniknięcie chaosu i bałaganu, a tym samym zaoszczędzenie czasu. Podczas przeprowadzki przede wszystkim nie panikuj i niczym się nie stresuj, jeśli napotkasz jakiś problem skontaktuj się z nami – służymy Ci swoją pomocą i fachową wiedzą.

Przeprowadzki Warszawa Wola

Transport mebli – jak je ochronić przed zniszczeniem?

Bez względu na to czy do przetransportowania masz lodówkę, biurko, materac czy komodę warto każdy z tych przedmiotów odpowiednio zabezpieczyć przed transportem. Nie wystarczy owinięcie w folię. Należy oczywiście usunąć wszelkie przedmioty z szaf, szuflad i półek. Niezwykle ważne jest również unieruchomienie mechanizmów otwierających się takich jak drzwiczki i szuflady. Ponieważ szuflada, która się otworzy podczas przeprowadzki nie tylko może ulec zniszczeniu, ale także zagraża bezpieczeństwu osób, które znajdą się w jej pobliżu. Odpowiednie zabezpieczenie wszystkich krawędzi na przykład kartonami stanowi świetną dodatkową ochronę. Ponadto nie wolno zapominać o właściwym zabezpieczeniu podłoża transportowanego mebla, bo właśnie to miejsce jest najbardziej narażone na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Trans-Move organizując transport mebli zabezpiecza każdy z nich specjalnym kocem transportowym oraz przypina odpowiednimi pasami na pace samochodu. Z nami możesz mieć pewność, że Twoje meble dotrą na miejsce we właściwym stanie.

Jaka będzie cena mojej przeprowadzki?

Drogi kliencie, doskonale rozumiemy, że chcesz znać koszt przeprowadzki, jednak pomimo tego, że posiadamy cennik naszych usług ostateczna cena danego zlecenia jest ustalana indywidualnie. Dlaczego? Dlatego że każde realizowane przez nas zlecenie jest inne. W niektórych przypadkach musimy pokonać 5 km innym razem 125 km. W jednym zleceniu zaparkujemy pod samą klatką schodową, a przy innym nasi pracownicy od i do samochodu muszą pokonać całe podwórko manewrując przy tym pomiędzy ławkami i drzewkami. Raz musimy przetransportować biurko i krzesło obrotowe innym razem zestaw drogocennej porcelany. Pan Kowalski w kartonach ma tylko poduszki wypełnione pierzem a Pan Nowak pokaźną kolekcję skamielin. Jak widać na cenę przeprowadzki ma wpływ wiele czynników, dlatego też jej właściwe ustalenie musi być poprzedzone przeprowadzonym przez nas wywiadem telefonicznym bądź osobistą wizją lokalną. Jednak gwarantujemy, że ceny każdej przeprowadzki w Tran-Move są niezwykle konkurencyjne i atrakcyjne!