Przeprowadzki Warszawa Targówek

Kim jesteśmy i co robimy?

Jesteśmy profesjonalną firmą transportową, która swoją ofertę kieruje zarówno do klienta indywidualnego, jak i do przedsiębiorców. Dzięki temu, że działamy na rynku od wielu lat posiadamy cenne doświadczenie oraz stale się rozwijamy, aby ciągle móc funkcjonować na najwyższym poziomie. Dla odbiorców indywidualnych organizujemy przeprowadzki mieszkań oraz domów lub między innymi incydentalny transport mebli czy innych przedmiotów. Przedsiębiorcom ofertujemy przeprowadzki całych biur, transport dokumentów, relokację wewnątrz budynku i wiele innych. Działamy głównie na terenie Warszawy, gdzie jesteśmy w stanie zrealizować standardowe zlecenie w ciągu dwóch godzin. Ponadto świadczymy usługi na teranie całej Polski, a w razie potrzeby nawet i Europy. Nie boimy się wyzwań, wykonujemy każde zlecenie. Nasza flota jest dostosowana do przewozu najróżniejszych przedmiotów, bez względu na ich wielkość oraz ciężar. Nasi wyszkoleni z zakresu zasad bezpieczeństwa i logistyki pracownicy działają w możliwie najszybszym czasie zachowując 100% ostrożności. Jeśli zastanawiasz się nad wyborem firmy do przeprowadzki bądź jakiegokolwiek zlecenia związanego z transportem skontaktuj się z nami. Gwarantujemy Ci pełną satysfakcję i zadowolenie.

Czy przygotowanie do przeprowadzki jest konieczne?

Jeśli jesteś bardzo zapracowany bądź po prostu nie masz ochoty w ogóle nie musisz się specjalnie przygotowywać do przeprowadzki. Wystarczy kontakt z nami a my zajmiemy się wszystkim kompleksowo od A do Z. Kiedy jednak lubisz czuć moc sprawczą i mieć nad wszystkim pieczę warto odpowiednio przygotować się do przeprowadzki. Przygotuj właściwe materiały do pakowania. W Trans-Move zakupisz super wytrzymałe kartony w ilości minimum 40 sztuk. Przygotuj również materiał zabezpieczający, jak na przykład folia bąbelkowa. Zdecyduj co chcesz zabrać ze sobą, a co zrobić z niepotrzebnymi przedmiotami. Rozpocznij pakowanie według zasady, w której najcięższe przedmioty umieścisz w najmniejszych kartonach. Tym samym unikniesz przeładowania i ryzyka zniszczenia kartonu. Opisz pudła według pomieszczeń lub przedmiotów, dzięki temu będziesz wiedział w jaki sposób je rozpakować. Ponadto dobrze jest rzeczy osobiste zapakować oddzielnie, tak aby były łatwo dostępne.

Przeprowadzki Warszawa Targówek

W jaki sposób zabezpieczyć meble podczas przeprowadzki?

Właściwe zabezpieczenie mebli na czas transportu jest niezwykle ważne, aby uniknąć ich uszkodzenia. Ponadto jest to ważne również dlatego, że taki niezabezpieczony mebel zagraża bezpieczeństwu osób znajdujących się wokół. Dlatego nasi pracownicy szczególnie dbają, aby transport mebli odbywał się z zachowaniem wszystkich zasad i standardów bezpieczeństwa. Używamy specjalnych materiałów ochraniających, koców transportowych, lin, łańcuchów i taśm. Jeżeli podejmujesz się samodzielnego zabezpieczania mebli pamiętaj aby unieruchomić wszystkie mechanizmy. Ponadto owiń mebel z każdej strony, także od spodu. Nie zapominaj o dodatkowym zabezpieczeniu krawędzi. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące przeprowadzki skontaktuj się z nami.

Przeprowadzki Warszawa Targówek

Jakie są koszty przeprowadzki?

Cena każdej przeprowadzki jest przez nas ustalana indywidualnie. Aby rzetelnie oszacować wysokość kosztów, przed przystąpieniem do każdego zlecenia przeprowadzamy szczegółowy wywiad telefoniczny bądź osobistą wizję lokalną. W niektórych, standardowych przypadkach możemy oszacować cenę na podstawie wypełnionego przez klienta formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej. Ostateczna cena jest zależna od wielu czynników. Najważniejszym z nich jest wielkość zlecenia, w niektórych przypadkach wykorzystujemy tylko część naszej przestrzeni transportowej, a w innym musimy wykonać kilka kursów pomiędzy punktem A a punktem B. Cena naszej usługi zależy także od tego co właściwie przewozimy – ile to waży i czy jest szczególnie podatne na zniszczenia. Ponadto cenę kształtuje trudność danego zlecenia – czy musimy pokonać schody, czy w pomieszczeniach jest wystarczająco dużo miejsca do swobodnych manewrów, czy bezpiecznie możemy zaparkować nasz samochód blisko wejścia. Chcąc poznać dokładne koszty swojej przeprowadzki skontaktuj się z nami, a my udzielimy Ci szczegółowych wyjaśnień.

Sposoby na obniżenie cen przeprowadzki

Jeśli chcesz ograniczyć wydatki związane z organizacją przeprowadzki, skorzystaj z niżej wymienionych przez nas rad. Proponujemy zaopatrzyć się we własne materiały niezbędne do pakowania takie jak kartony, pudła, stretch czy folia bąbelkowa. Jeśli przeprowadzka nie jest nagła możesz te materiały gromadzić stosunkowo wcześniej, tak aby być gotowym do wielkiego pakowania.

Właściwe samodzielne pakowanie bez pomocy profesjonalistów to nie lada wyzwanie, jednak mając do tego odpowiednie narzędzia możesz skutecznie zminimalizować cenę przeprowadzki. Do najmniejszych kartonów włóż najcięższe przedmioty. Każdy karton opisz według tego co znajduje się w środku. Rzeczy najpotrzebniejsze i osobiste spakuj osobno i przewieź je do miejsca przeznaczenia własnym transportem. Cenę przeprowadzki możesz obniżyć także poprzez zapewnienie naszemu samochodowi dostawczemu możliwości zaparkowania jak najbliżej wejścia do budynku. Współpraca z Trans-Move daje Ci pewność, że korzystasz z taniej oferty, przy jednoczesnym wysokim poziomie wykonywania usług.