Przeprowadzki Wilanów

Najlepsze usługi transportowe

Firma Trans-move.pl zapewnia najlepsze usługi transportowe na terenie Warszawy oraz okolic. Firma przeprowadzkowa od miejsca Warszawa do Wilanowa daje gwarancję bezpieczeństwa przewożonego towaru oraz szybkiego transportu do docelowego miejsca. Na etapie przygotowania zlecenia należy, podać liczbę i rodzaj przewożonych przedmiotów.  W naszej pracy korzystamy również z samochodów wyposażonych w mechanizmy pozwalające na transport również obiektów wielkogabarytowych. Nasza oferta przeprowadzkowa obejmuje tanie przeprowadzki, usługi transportowe, a także rozładunek i załadunek. 


Przeprowadzki Warszawa Wilanów

W ramach usług przeprowadzki mieszkań nasza firma przeprowadzkowa oferuje kompleksową organizację przeprowadzki i wsparcie Klienta na każdym etapie realizacji usługi:

– przeprowadzki mieszkań,

– transport mebli,

– transport sprzętu RTV/AGD,

– transport pianin,

– transport antyków,

– transport sejfów,

– transport specjalistyczny,

– transport mebli ogrodowych,

– transport materiałów budowlanych,

Zakres usług:

– dostarczenie niezbędnych materiałów do pakowania (stretch, koce, folia, pasy transportowe- w cenie, kartony za dodatkową opłatą),

– możliwość pakowanie mienia przez ekipę pracowników,

– kompleksowy załadunek i zabezpieczenie przewożonych rzeczy,

– profesjonalne zabezpieczenie nietypowo gabarytowego mienia,

transport mienia do miejsca docelowego,

– wniesienie transportowanych rzeczy,

– ustawienie mienia zgodnie z oczekiwaniami klienta,

– możliwość montażu i demontaż mebli,

– opróżnienie lokalu i utylizacja mebli,

– ubezpieczenie OC,

Przeprowadzki Warszawa Wilanow

Koszt transportu 

Koszt transportu można  obniżyć, dokonując samodzielnego pakowania. W tym celu zalecamy korzystanie nie tylko z kartonów, ale i z folii bąbelkowych oraz folii stretch. Kartony można, nabyć w sklepach dużych typu market. To znacznie przyspieszy cały proces. Polecamy również wykorzystanie własnego środka transportu do przewiezienia cenniejszych rzeczy o mniejszych gabarytach. 


USŁUGI PRZEPROWADZEK- JAKIE RODZAJE I NA CZYM POLEGAJĄ?

Przeprowadzki Wilanów

Przeprowadzka ekonomiczna

Ta usługa wyróżnia się tym, że klient przygotowuje meble oraz rzeczy osobiste do transportu samodzielnie. Meble powinny być zabezpieczone tak, aby podczas znoszenia, transportu, a także wnoszenia nie otwierały się drzwiczki i szuflady, dzięki temu unikniemy pęknięć oraz wyłamania elementów mebla. Rzeczy osobiste mają zostać spakowane do kartonów i zaklejone taśmą klejącą, po to, aby podczas relokacji nie było możliwości wydostania się małych rzeczy. Po naszej stronie mają Państwo zapewniony załadunek, transport, rozładunek oraz ustawienie mebli w miejscu docelowym.

Przeprowadzki Warszawa Wilanów

Przeprowadzka standardowa

Jest najczęściej wybieraną opcją przeprowadzki przez klientów. Polega na tym, że po Państwa stronie jest spakowanie rzeczy osobistych do kartonów oraz worków. Meblami zajmujemy się my. W dniu przeprowadzki meble powinny być puste, nasi pracownicy wyjmują z mebli półki inne elementy ruchome po to, żeby podczas znoszenia nie doszło do żadnych uszkodzeń. Zabezpieczymy Państwa meble folią stretch, folią bąbelkową (pęcherzykową) oraz kocami transportowymi, a potem przewieziemy powierzone mienie oraz ustawimy meble w miejscu docelowym.

Przeprowadzki Wilanów Warszawa

Przeprowadzka kompleksowa

Polega na tym, że w dniu przeprowadzki przyjeżdżamy do klienta ze wszystkimi niezbędnymi materiałami do przeprowadzki. Nasi pracownicy wyposażeni są w kartony, taśmy klejące, papier pakowy, worki, folię stretch, folię bąbelkową (pęcherzykową), markery oraz koce transportowe. Usługa z pakowaniem jest czasochłonna, ale bardzo wygodna dla klienta, dlatego, że całym trudem związanym z przeprowadzką zajmujemy się my.  Materiały, jakie wykorzystujemy do pakowania Państwa rzeczy osobistych, są nowe i najwyższej jakości. Meble zabezpieczymy tak jak przy usłudze standardowej. W cenie są zapewnione materiały pakowe, załadunek, transport oraz rozładunek.

Warszawa to miasto dość wymagające w kwestii przeprowadzki. Klienci ze stolicy często mają w swoim dobytku wiele rozmaitych przedmiotów, w tym nierzadko również zabytkowych lub delikatnych, ale też o dużej wartości. W związku z tym do każdego zlecenia podchodzimy w sposób całkowicie indywidualny, dostosowując rodzaj użytych zabezpieczeń do specyfiki konkretnego obiektu.

Przeprowadzki Warszawa Wilanów

Nasze zasoby

Wśród dostępnych w naszym warsztacie narzędzi, oprócz tych wspomnianych już wcześniej, znajdują się także rozwiązania bardziej specjalistyczne (np. koce, maty piankowe i wodoodporne ceraty, a także uprzęże oraz pasy transportowe). Dzięki temu zawsze jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie zabezpieczenia do rodzaju uszkodzeń, na które podatne jest Państwo mienie, zwiększając jego ochronę przed działaniem dodatkowych czynników, takich jak mróz, wstrząsy, wilgoć czy jakiekolwiek inne zagrożenia szczególnie istotne dla jego efektywnego transportu.

Każda przeprowadzka jest inna. Można zadzwonić i umówić się na bezpłatną wycenę, a to pozwoli oszacować koszt przeprowadzki.