Koszt przeprowadzki możemy obniżyć na wiele sposobów. Sprawdź nasze sprawdzone metody.

Własne kartony

Jednym z nich jest spakowanie się do kartonów, które możemy otrzymać za darmo od pobliskich sklepów.

Jeżeli masz możliwość przewiezienia rzeczy drobnych we własnym zakresie, np. samochodem osobowym zrób to. Dzięki takiemu rozwiązaniu skrócisz czas wynajęcia ekipy przeprowadzkowej o co najmniej 2 godziny.

Kartony do przeprowadzki
Kartony do przeprowadzki

Samodzielne przygotowanie mebli do transportu

Kolejną możliwością obniżenia kosztów, jest przygotowanie mebli do transportu. Jest to po prostu wyjęcie półek oraz owinięcie mebli folią stretch w celu uniknięcia otwierania się drzwiczek, oraz szuflad.

W przypadku, gdy posiadasz takie meble jak szafy trzydrzwiowe, dwudrzwiowe powyżej dwóch metrów, łóżka sypialniane z materacem oraz biurka narożne, rozkręć je jeżeli posiadasz narzędzia oraz wiedzę dotyczącą demontażu mebli. Dzięki temu czas przeprowadzki skróci się o około 2 godziny oraz koszt usługi będzie mniejszy z racji tego, że opieramy się na stawkach godzinowych.

Kanapa owinięta folią stretch
Kanapa owinięta folią stretch

Pakowanie – o czym należy pamiętać

Przygotuj miejsce załadunku jak i rozładunku w taki sposób, aby nie było problemów z poruszaniem się.

Jeżeli posiadasz psa lub inne zwierzę domowe postaraj się o to, aby w czasie wynoszenia kartonów oraz mebli nie przeszkadzało pracownikom.

Kartony podpisz nazwą pomieszczenia, do którego mają trafić docelowo, dzięki temu unikniemy dużej ilości pytań ze strony naszych pracowników i przebieg rozładunku będzie bardzo sprawny.

Jeżeli w miejscu załadunku jest utrudniony podjazd pod drzwi klatki schodowej, postaraj się zająć miejsce jak najbliżej to możliwe.

Transport kartonów podczas przeprowadzki
Transport kartonów podczas przeprowadzki

Wynajem samochodu dostawczego – nasza oferta

Jeżeli posiadasz znajomych, z którymi możesz wykonać samodzielnie przeprowadzkę, to zapoznaj się z naszą ofertą dotyczącą wynajmu kierowcy wraz z samochodem dostawczym.

W trakcie rozmowy z dyspozytorem zapytaj o nasze rabaty!