Przeprowadzki cennik Warszawa

Tanie przeprowadzki - Warszawa Ursynów Wola Mokotów Praga Północ-Południe Białołęka Targówek Ursus Wilanów Ochota Wawer

tanie przeprowadzki Warszawa

Tanie Przeprowadzki - świadczymy kompleksowe usługi transportowo – przeprowadzkowe na terenie Warszawy oraz całej Polski. Nasze doświadczenie oraz zaplecze techniczne pozwala nam wykonać każde powierzone zlecenie. Współpracujemy z wieloma firmami na terenie naszego kraju, co pozwala nam wykonać bezproblemowo oraz sprawnie przeprowadzkę z każdego miejsca Polski. Nasi pracownicy, to doświadczeni profesjonaliści w tej branży, każde zlecenie wykonywane jest z należytą ostrożnością oraz z zachowaniem odpowiednich norm bezpieczeństwa. Powierzone mienie zostaje zabezpieczone materiałami przeprowadzkowymi, tak aby nie doszło do najmniejszych uszkodzeń. Nasza flota samochodowa przystosowana jest do wykonywania tego typu usług. Burty samochodów są uzbrojone w deski, dzięki którym możemy przypiąć za pomocą pasów meble do transportu. Niektóre samochody posiadają windy załadowcze, co bardzo pomaga przy załadunku ciężkich mebli, pianin oraz gabarytów. Każda ekipa posiada na wyposażeniu elektronarzędzia do ewentualnego demontażu lub montażu mebli, wózki transportowe oraz pasy do noszenia mebli, gabarytów.

Świadczymy trzy rodzaje usług przeprowadzek, które dzielą się na:

Przeprowadzka ekonomiczna - rodzaj tej usługi wyróżnia się tym, że klient przygotowuje samodzielnie meble oraz rzeczy osobiste do transportu. Meble muszą zostać zabezpieczone tak, aby podczas znoszenia, transportu oraz wnoszenia nie otwierały się drzwiczki i szuflady, dzięki temu unikniemy pęknięć oraz wyłamania elementów mebla. Rzeczy osobiste powinny zostać spakowane do kartonów oraz zaklejone taśmą klejącą, po to aby podczas relokacji nie było możliwości wydostania się nawet najmniejszych rzeczy. Po naszej stronie mają Państwo zapewniony załadunek, transport, rozładunek oraz ustawienie mebli w miejscu docelowym.

Przeprowadzka standardowa - jest najczęściej wybieraną opcją przez klientów, polega ona na tym, że po Państwa stronie jest spakowanie rzeczy osobistych do kartonów oraz worków, natomiast meblami zajmujemy się my. W dniu przeprowadzki meble powinny być opróżnione, nasi pracownicy wyjmują z danego mebla półki lub inne elementy ruchome po to, aby podczas znoszenia nie doszło do żadnych uszkodzeń. Zabezpieczymy Państwa meble folią stretch, folią bąbelkowa (pęcherzykową) oraz kocami transportowymi, następnie przewieziemy powierzone mienie oraz ustawimy meble w miejscu docelowym.

Przeprowadzka kompleksowa - polega na tym, że w dniu przeprowadzki przyjeżdżamy do klienta ze wszystkimi niezbędnymi materiałami do przeprowadzki. Nasi pracownicy wyposażeni są w kartony, taśmy klejące, papier pakowy, worki, folię stretch, folię bąbelkową (pęcherzykową), markery oraz koce transportowe. Usługa z pakowaniem jest czasochłonna, lecz bardzo wygodna dla klienta, ponieważ całym trudem związanym z przeprowadzką zajmujemy się my. Wyposażenie kuchni zostanie spakowane tak, aby nie doszło do pęknięć oraz najmniejszych uszkodzeń. Materiały, jakich używamy do pakowania Państwa rzeczy osobistych, są nowe oraz najwyższej jakości. Meble zabezpieczymy tak jak przypadku usługi standardowej. W cenie zapewnione mają Państwo materiały pakowe, załadunek, transport oraz rozładunek.

Każda przeprowadzka różni się od siebie oraz rządzi się swoimi prawami, zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną wycenę, co pozwoli nam oszacować koszt przeprowadzki.

tanie przeprowadzki Warszawa 1

Pakiety przeprowadzek

PRZEPROWADZKA EKONOMICZNA

Jakie są zalety?

Największą zaletą opcji ekonomicznej jest to, że koszt tej usługi jest możliwie najmniejszy. Klient musi przygotować rzeczy osobiste oraz meble do transportu. Wiele osób wykorzystuje kartony z pobliskich sklepów, dzięki takim rozwiązaniom unikniemy wydatków na materiały do spakowania mienia.

Jak to robić dobrze?

Rzeczy osobiste powinny zostać spakowane do kartonów oraz zaklejone taśmą klejącą, po to aby podczas noszenia nie było możliwości wydostania się nawet najmniejszych rzeczy. Meble muszą zostać zabezpieczone tak, aby podczas znoszenia, transportu oraz wnoszenia nie otwierały się drzwiczki i szuflady, dzięki temu unikniemy pęknięć oraz wyłamania elementów mebla

Co zapewniamy?

Po naszej stronie mają Państwo zapewnioną ekipę przeprowadzkową, która bezproblemowo załaduje przygotowane przez Państwa mienie. Dodatkowo samochód dostawczy o powierzchni transportowej od 18m3 oraz wniesienie i ustawienie mebli, kartonów w miejscu docelowym.

Nie wiesz jak się spakować? Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem przeprowadzkowym.Tanie przeprowadzki Warszawa

PRZEPROWADZKA STANDARDOWA

Na czym polega opcja standardowa?

Przeprowadzka standardowa polega na tym, że rzeczy osobiste klient pakuje we własnym zakresie. Meble, które są wypełnione rzeczami osobistymi należy spakować do kartonów lub worków. Resztą zajmuje się ekipa Przeprowadzkowa wyposażona w materiały do zabezpieczenia mebli.

Co zapewniamy?

Zabezpieczymy Państwa meble folią stretch, folią pęcherzykową oraz kocami transportowymi. W momencie, gdy klient posiada szafę trzydrzwiową lub łóżko sypialniane nasi pracownicy wyposażeni są w elektronarzędzia i bez problemu rozkręcą i ponownie skręcą dany mebel. Dodatkowo w cenie tej usługi jest samochód o powierzchni transportowej od 18m3. Na życzenie klienta w miejscu docelowym odbezpieczymy meble oraz wyrzucimy folię we wskazane miejsce.

Przeprowadzka standardowa jest najczęściej wybieraną opcją przez klientów.

Tanie przeprowadzki Warszawa

PRZEPROWADZKA KOMPLEKSOWA

Na czym polega?

Ten rodzaj usługi polega na tym, że w dniu przeprowadzki przyjeżdżamy do klienta ze wszystkimi niezbędnymi materiałami do przeprowadzki. Nasi pracownicy wyposażeni są w kartony, taśmy klejące, papier pakowy, worki, folię stretch, folię bąbelkową (pęcherzykową), markery oraz koce transportowe wykorzystywane do mebli. Usługa kompleksowa minimalizuje cały trud związany z przygotowaniem materiałów oraz pakowania rzeczy drobnych do kartonu.

Jakie są zalety?

Usługa z pakowaniem jest czasochłonna, lecz bardzo wygodna dla klienta, ponieważ całym trudem związanym z przeprowadzką zajmujemy się my. Wyposażenie kuchni zostanie spakowane tak, aby nie doszło do pęknięć oraz najmniejszych uszkodzeń. Materiały, jakich używamy do pakowania Państwa rzeczy osobistych, są nowe oraz najwyższej jakości. Meble zabezpieczymy folią stretch, folią pęcherzykową oraz kocami transportowymi tak jak przypadku usługi standardowej. W cenie zapewnione mają Państwo materiały pakowe, załadunek, transport oraz rozładunek, na życzenie klienta rozpakujemy rzeczy spakowane do kartonów oraz ustawimy w wyznaczonym miejscu. Jeżeli korzystałeś z usługi kompleksowej i nie wiesz co zrobić z kartonami po przeprowadzce, pomożemy Ci rozwiązać ten problem. W momencie, gdy rozpakujesz swoje rzeczy osobiste, wyposażenie kuchni z naszych kartonów złóż je z powrotem i zadzwoń do nas! Przyjedziemy i odbierzemy kartony bezpłatnie w wygodnym dla Ciebie terminie. Zorganizujemy Ci tanie przeprowadzki. Oferujemy trzy rodzaje opcji przeprowadzek, transport mebli oraz inne usługi transportowe zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zobacz jak przeprowadzki organizuje TRANS-MOVE!