Przeprowadzki Warszawa Ursynów

Czym zajmuje się Trans-Move?

Jesteśmy profesjonalną firmą świadczącą usługi transportowe głównie w Warszawie oraz jej okolicach. Podejmujemy się również zleceń na terenie całej Polski, a także Europy. Posiadamy długie doświadczenie w branży i do tej pory zgromadziliśmy świetne zaplecze personalne oraz techniczne, dzięki któremu realizowane przez nas zadania cechuje najwyższy poziom. Wszystkie powierzone nam zlecenia traktujemy z odpowiednią dbałością i ostrożnością przestrzegając zasad bezpieczeństwa. Oferujemy przeprowadzki mieszkań, domów, biur oraz firm. Organizujemy transport mebli oraz wszystkich rzeczy, które muszą Państwo przewieźć z punktu A do punktu B. Jesteśmy odpowiednio przygotowani zarówno do transportu małych i dużych rzeczy, lekkich a także tych ciężkich. Pomagamy w pakowaniu, demontażu, załadunku oraz rozładunku. Dbamy o to, aby wszystkie powierzone nam przeprowadzki odbywały się bez jakichkolwiek komplikacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą. Jeżeli macie Państwo pytania lub wątpliwości prosimy o bezpośredni kontakt z nami, a z chęcią udzielimy wszelkich odpowiedzi i doradzimy najlepiej jak potrafimy.

Przygotowanie przeprowadzki – jak to zrobić?

Przeprowadzki nie należą do czynności, które wykonuje się codziennie, dlatego też mogą one być sporym wyzwaniem. Jako profesjonaliści w temacie podzielimy się z Tobą wskazówkami, które ułatwią Ci cały proces. Ważne jest odpowiednie przygotowanie – należy wyposażyć się we właściwe materiały do zabezpieczania oraz pakowania. Podczas przeprowadzki potrzebne są kartony i pudła w różnych wielkościach, stretch oraz folia bąbelkowa, często do zabezpieczania przedmiotów przydają się także ubrania. Nasza firma prowadzi sprzedaż kartonów, które są bardzo wytrzymałe (należy zakupić minimum 40 sztuk). Podczas przeprowadzki warto wykonać przegląd posiadanych rzeczy i pozbyć się tych zbędnych, tym samym unikniemy niepotrzebnego przeładowania kartonów. Pakowanie najlepiej wykonywać według pomieszczeń, opisując wszystkie pudła – to sprawi, że rozpakowywanie będzie znacznie łatwiejsze bez niepotrzebnego chaosu. Aby nie doprowadzić do nadmiernego przeładowania pudeł i kartonów pakowanie należy dokonywać zgodnie z zasadą, z którą najcięższe przedmioty umieszczamy w najmniejszych opakowaniach. Jeśli nie macie czasu lub chęci my z przyjemnością wyręczymy Was z tego obowiązku.

Przeprowadzki Warszawa Ursynów

Transport mebli – jak je bezpiecznie zapakować?

Jedną z najważniejszych kwestii, podczas transportu mebli jest to, aby dotarły one we właściwe miejsce w nienaruszonym stanie. W tym celu należy je właściwie zabezpieczyć. W drzwiach i szufladach musimy zadbać o unieruchomienie odpowiednich mechanizmów, żeby nie było ryzyka ich otwarcia. Każdy róg i krawędź mebla przeznaczonego do transportu należy osłonić warstwą dodatkowego materiału, a cały mebel najlepiej owinąć folią bąbelkową. Co ważne – nie możemy zapomnieć o zabezpieczeniu danego mebla od spodu, ponieważ to ta powierzchnia, na której on stoi najczęściej narażona jest mechaniczne na uszkodzenia. Nasi pracownicy zadbają o to, aby podczas przewożenia waszego mienia był on należycie zabezpieczony.

Ile wynosi cena przeprowadzki?

Zawsze cenę każdej przeprowadzki ustalamy indywidualnie z klientem po przeprowadzeniu wywiadu telefonicznego bądź oględzin na miejscu. Ceny ustalane są indywidualnie, ponieważ zlecenia różnią się od siebie. Na ostateczną wysokość kosztów przeprowadzki wpływa głównie ilość, gabaryt oraz ciężar transportowanych przedmiotów. Ponadto, istotnym czynnikiem przy ustalaniu ceny jest trudność danego zlecenia – czy w budynku znajduje się winda, jak szerokie są przejścia i klatki schodowe, czy transportujemy przedmiot, co do którego należy zachować szczególną ostrożność. Pomimo wielu czynników, które wpływają na wysokość cen naszych usług, możemy zagwarantować, że są one atrakcyjne, a klientom z polecenia oferujemy 10% rabatu. Zapraszamy do kontaktu celem omówienia szczegółów zlecenia i ustalenia ceny.

Przeprowadzki Warszawa Ursynów

Jak skutecznie obniżyć koszty przeprowadzki?

Poniżej przedstawimy kilka cennych wskazówek, które nie są trudne do zastosowania, a pomogą w obniżeniu ceny przeprowadzki. Zacznijmy od materiałów do pakowania – użyj własnych pudeł, folii bąbelkowej i stretchu, aby nie ponosić kosztów ich zakupu. Jeśli nie posiadasz w domu żadnych kartonów, udaj się do pobliskiego sklepu, tam sprzedawcy z chęcią powinni podzielić się z Tobą nadmiarem opakowań. Brak folii bąbelkowej czy stretchu również nie stanowi wielkiego problemu, ponieważ te materiały z powodzeniem możesz zastąpić własnymi ubraniami, kocami czy ręcznikami. Przecież szklana zastawa właściwie owinięta w bluzki i koszulki będzie równie bezpieczna podczas transportu jak zapakowana w folię bąbelkową. Ponadto, rzeczy osobiste i przedmioty wygodne w przenoszeniu możesz przewieźć własnym transportem. Kolejnym krokiem do zminimalizowania kosztów przeprowadzki będzie zorganizowanie miejsca postojowego dla naszego samochodu jak najbliżej wejścia do budynku. Jak widać na powyższych przykładach w kilku prostych działaniach możesz zmniejszyć cenę naszej usługi.