Relokacja jest to rodzaj usługi związanej z przenoszeniem mebli, kartonów, gabarytów w jednym budynku lub pomieszczeniu. Przenoszenie mebli dla wielu osób wydaje się banalnym zadaniem, lecz w rzeczywistości okazuje się inaczej. Do wykonania usługi relokacji konieczne jest doświadczenie oraz sprzęt, dzięki któremu całe przedsięwzięcie realizowane jest szybko i bezproblemowo. Do realizacji relokacji korzystamy zarówno z materiałów zabezpieczających dany mebel lub przedmiot oraz z wózków transportowych.

Materiały jakich używamy do zabezpieczenia mebli są to folia stretch, folia bąbelkowa oraz koce transportowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu elementy ruchome takie jak drzwiczki, szuflady oraz półki nie będą się otwierać lub wypadać w trakcie relokacji. Do przemieszczania mebli pomiędzy poszczególnymi pokojami używamy wózków transportowych, co pozwala nam na wykonanie usługi w bardzo sprawnym tempie. W przypadku gabarytów takich jak sejfy, pianina, fortepiany, szafy rakowe wykorzystywane są wózki specjalistyczne oraz schodołazy. Za pomocą takiego rodzaju sprzętu mamy gwarancje bezpiecznego przebiegu relokacji. Taki rodzaj sprzętu wykonuje najcięższą prace zamiast naszych pracowników.

Wózki do sejfów oraz kas pancernych są w stanie przewieźć gabaryt do 1500kg, a schodołazy bezproblemowo pokonują piętra z wagą do 500kg. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam wykonać każdą relokację, nasz zespół składa się z silnych pracowników, którzy posiadają odpowiednią wiedzę z zakresu logistyki. Dobra logistyka jest najbardziej wymagana w budynkach, których mieszczą się duże ilości firm oraz pracowników. Relokacja powinna odbywać się tak, aby nikt z osób zewnętrznych nie mógł nam przeszkodzić w momencie wykonywania usługi. Wiąże się to zarówno z czasem trwania relokacji jak i bezpieczeństwa pracowników. W budynkach wyposażonych w windy osobowe oraz towarowe, na dzień relokacji powinna zostać wyznaczona winda dla pracowników, którzy wykonują usługę.

Nasza firma wykonuje każdego rodzaju relokacje zaczynając od najmniejszych, które odbywają się w jednym pomieszczeniu, a kończąc na tych bardziej skomplikowanych, które wymagają odpowiedniego sprzętu oraz większej ilości pracowników. Jeżeli Twoja firma potrzebuje usługi związanej z przemieszczeniem wyposażenia biura lub posiadasz sprzęt o dużej wadze i nie masz pojęcia od czego zacząć, to najlepszym rozwiązaniem będzie kontakt z nami. Postaramy się doradzić oraz przekazać ważne informacje dotyczące przygotowania miejsca usługi relokacji. Zachęcamy do zapoznania się z naszą całą ofertą.