Transport mebli Warszawa

Transport mebli - Warszawa Ursynów Wola Mokotów Praga Północ-Południe Białołęka Targówek Ursus Wilanów Ochota Wawer

Główną specjalizacją firmy Trans-Move jest kompleksowa organizacja przeprowadzek, a świadczone przez nas usługi przewozowe obejmują także profesjonalny transport mebli w Warszawie i okolicach. Usługę tę kierujemy również do klientów, którzy chcą przewieźć wyłącznie jeden mebel (np. w przypadku jego sprzedaży czy kupna). Podejmujemy się realizacji wszystkich zleceń, również tych nietypowych, oferując usługi przewozowe w szerokim zakresie - od transportu mebli w standardowych rozmiarach, po te wielkogabarytowe i wymagające szczególnej ostrożności. Zachowujemy najwyższe standardy obsługi i bezpieczeństwa. Dbamy o to, aby powierzone nam mienie dotarło pod wskazany adres w nienaruszonym stanie. Dokładamy wszelkich starań, aby przewóz mebli w Warszawie i okolicach zawsze odbywał się na czas i z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Jeżeli szukasz firmy transportowej, która przewiezie Twoje meble szybko, sprawnie i bezpiecznie, skorzystaj z usług Trans-Move. Wyręczymy Cię z tej czasochłonnej i skomplikowanej czynności.

Przewóz mebli Warszawa - co przewozimy i jak to robimy?

Transport mebli WarszawaUsługa przewozu mebli w firmie Trans-Move obejmuje transport - komody, kanapy, biurka, lodówki, antyków, narożników, materaca, fotela, szafy, pralki, telewizora, stołu, zmywarki, kuchenki gazowej,  itp. Dysponujemy nowoczesną flotą pojazdów przystosowanych do bezpiecznego transportu mebli, doskonałym zapleczem technicznym oraz wykwalifikowaną kadrą, dzięki czemu świadczymy usługi przewozowe na najwyższym poziomie. Dbamy o odpowiednie zabezpieczenie mebli podczas transportu. Dysponujemy pojemnymi samochodami, wyposażonymi w niezbędny sprzęt i materiały do pakowania. Przed realizacją transportu wyjmujemy z mebli półki, ponieważ podczas znoszenia/wnoszenia nasi pracownicy są często zmuszeni do ich pionowania, np. na wąskiej klatce schodowej w celu eliminacji ryzyka uszkodzenia. Każdy mebel zabezpieczamy dodatkowo folią bąbelkową oraz folią stretch w celu ochrony elementów szklanych, drzwiczek oraz szuflad przed wyłamaniem ich podczas noszenia oraz przewozu. W przypadku transportu łóżek małżeńskich oraz szaf trzydrzwiowych lub mebli z przesuwnymi drzwiami konieczny jest ich demontaż. Nasi pracownicy wyposażeni są w profesjonalne elektronarzędzia służące właśnie do demontażu lub montażu mebli. Noszenie mebli ułatwiają nam specjalne pasy, przeznaczone do dźwigania gabarytów, a także wózki dedykowane transportowi tego rodzaju ładunków.

Warszawa - transport mebli z firmą Trans-Move już od 180 zł!

Nasza wiedza, wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowany zespół kierowców pozwalają nam świadczyć nawet najbardziej skomplikowane usługi transportowe. Meble trafiają do klienta na czas, w stanie nienaruszonym. Transport jednego mebla wraz z zabezpieczeniem go odpowiednimi materiałami przed uszkodzeniem na terenie Warszawy zaczyna się już od 180 zł. Ostateczna cena przewozu mebli zależy od zakresu realizacji zlecenia. W Trans-Move możesz liczyć na liczne rabaty - sprawdź naszą ofertę. Transport mebli w Warszawie jesteśmy w stanie wykonać w każdej chwili od ręki i nie zajmuje to dłużej niż 1-2 godziny, w zależności od tego, z jakim meblem mamy styczność.

Jeżeli interesuje Cię przewóz mebli na terenie Warszawy, okolic lub w innym mieście w Polsce i poszukujesz rzetelnej firmy transportowej, skontaktuj się z nami.

TRANSPORT NAROŻNIKA WARSZAWa

Transport narożnika

Transport mebli WarszawaCzęsto spotykanym wyposażeniem mieszkania oraz firmy w Warszawie jest narożnik. Jest to rodzaj łóżka, z którym można mieć największe problemy jeśli chodzi o transport, wnoszenie czy chociaż zmieszczenie go przez drzwi. Są to kanapy składające się najczęściej z dwóch części ale na teraźniejszym rynku są nawet pięcio-sześcio częściowe. Ich wymiary są bardzo uciążliwe i każdy zakręt, framuga, drzwi oraz schody są ryzykiem, ponieważ można łatwo uszkodzić narożnik. Do transportu narożnika potrzebne są odpowiednie materiały do zabezpieczenia go, elektronarzędzia do demontażu oraz wózki przeznaczone do transportu mebli, po to aby w ciasnych miejscach zmieścić narożnik bez najmniejszych uszkodzeń.

Wszystko co zapewniamy do transportu narożnika

Materiał z jakiego jest wykonany narożnik jest najbardziej narażony na przetarcia, pęknięcia czy rozdarcie, dlatego zabezpieczamy narożniki folią stretch, folią bąbelkową oraz kocami transportowymi. Dzięki takiemu rozwiązaniu unikniemy najmniejszych uszkodzeń. Do transportu narożników Warszawa niezbędny jest odpowiedni samochód dostawczy. Nasza flota samochodowa pozwala nam przewieźć bezpiecznie oraz profesjonalnie każdy rodzaj narożnika. Podczas transportu narożnik jest przypięty pasami, po to aby w razie niespodziewanej sytuacji na drodze nie miał możliwości przemieszczania się. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w transporcie narożników, dzięki temu możemy wykonać każde zlecenie. Transport narożnika Warszawa jest to jedna z wielu usług transportowych realizowanych przez naszą firmę, świadczymy również przeprowadzki mieszkań, przeprowadzki domów, przeprowadzki biur oraz przeprowadzki firm dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

TRANSPORT KOMODY WARSZAWA

Transport mebli WarszawaNa obecnym rynku, możemy zauważyć bardzo szeroki wybór mebli typu komoda. Dużym plusem tego mebla jest jego zastosowanie, tzn. pasuje do każdego pomieszczenia oraz może pomieścić bardzo wiele rzeczy. Sklepy meblowe oferują komody o zróżnicowanej budowie, wielkości oraz wadze, co jest bardzo ważnym aspektem w momencie organizowania transportu komody. Komody ze sklepów typu IKEA, BRW, AGATA MEBLE nie należą do ciężkich mebli z racji materiałów z jakich są wykonane, natomiast gdy mamy styczność z komodami z litego drewna sytuacja ta staje się kłopotliwa.

Jak to robimy?

Od momentu przyjazdu pod wskazany adres przez klienta staramy się zaparkować auto jak najbliżej miejsca, z którego będzie komoda wynoszona. Po oględzinach komody szykujemy ją do transportu, tzn. Owijamy folią stretch, kocami transportowymi oraz folią bąbelkową, dzięki takiemu rozwiązaniu unikniemy wszelkich uszkodzeń oraz wyłamania drzwiczek lub szuflad. Następnie komodę ustawiamy na wózku przeznaczonym do transportu mebli i wywozimy ją z lokalu. Komoda zostaje ulokowana na pace naszego samochodu dostawczego i przypięta pasami do burty, dzięki temu w momencie transportu komody Warszawa nie ma ona możliwości przemieszczania się. Na miejscu rozładunku ustawiamy komodę w miejscu wyznaczonym przez klienta. Transport komody jest jedną z wielu usług transportowych realizowanych przez naszą firmę, zachęcamy do zapoznania się również z ofertą dotyczącą przeprowadzki Warszawa.

TRANSPORT KANAPY WARSZAWA

transport mebli Warszawa 2

Kanapa jest meblem, który występuje u praktycznie każdego klienta jakiemu mamy okazję organizować przeprowadzki Warszawa. Jest to mebel bardzo wygodny lecz tylko pod względem użytkowania. W sytuacji gdy musimy zorganizować transport kanapy zaczynają się przysłowiowe schodki. Osoba, która nie ma dostępu do auta dostawczego nie jest w stanie sama zorganizować takiego transportu z racji gabarytów oraz wagi kanapy. Samo przesunięcie kanapy podczas sprzątania stanowi problem, niektórym osobom nie mówiąc już o wyniesieniu z lokalu.

Specyfikacja kanapy - główny problem transportu

Na panującym rynku jest bardzo dużo rodzajów kanap dwuosobowych, trzyosobowych, z systemem do spania lub bez. Wszystkie wymienione cechy mają duży wpływ na wielkość oraz wagę mebla. Bez odpowiedniego doświadczenia wyniesienie kanapy z lokalu może wiązać się z dość sporymi uszkodzeniami podłogi, ścian, framug oraz elementów kanapy. Czasami budowa kanapy nie pozwala na wyniesienie jej z lokalu, co wiąże się z kolejnym trudem - umiejętnym demontażem. Dla wielu osób może to stanowić duży problem z powodu braku umiejętności demontażu mebli lub braku odpowiednich narzędzi.

To idealne zadanie dla naszej firmy

Nasi pracownicy chętnie pomogą rozwiązać ten problem i udowodnią, że można to zrobić sprawnie, bezpiecznie oraz bez najmniejszego stresu. Posiadamy duże doświadczenie w transporcie kanap na terenie Warszawy i raczej nic nas już nie zaskoczy w tej dziedzinie. Zabezpieczymy Twoją kanapę materiałami przeprowadzkowymi, w taki sposób aby się nie zabrudziła oraz uszkodziła. W razie koniecznego demontażu kanapy, nasza ekipa jest wyposażona w profesjonalne elektronarzędzia przeznaczone do mebli. Flota samochodowa jaką dysponujemy przewiezie każdy rodzaj kanap z racji na wielkość powierzchni transportowej. Do załadunku kanap korzystamy z wind samochodowych, które zapewniają bezpieczny załadunek i rozładunek. W następnej kolejności kierowca przypina mebel pasami do zabudowy auta, po to aby w razie niespodziewanych sytuacji drogowych kanapa była bezpieczna. Jeżeli blok nie jest wyposażony w windę nasi pracownicy bezproblemowo zniosą oraz wniosą kanapę z każdego piętra, co najważniejsze nie niszcząc przy tym klatki. Jeżeli planujesz w najbliższym czasie transport kanapy, nie czekaj tylko skontaktuj się z naszym dyspozytorem w celu umówienia szczegółów. Transport mebli na terenie Warszawy zaczyna się już od 180zł!

TRANSPORT LODÓWKI WARSZAWA

Transport lodówki Warszawa jest jedną z usług transportowych realizowaną przez naszą firmę. Jest to urządzenie, które występuje w każdym mieszkaniu, domu. Wiele osób decyduje się na samodzielny transport lodówki nie mając o tym pojęcia. Często można spotkać się z widokiem w Warszawie jak Polacy przewożą lodówkę w samochodzie osobowym na płasko, nie zdając sobie sprawy o tym, że lodówki przewozi się tylko i wyłącznie w pionie z racji na ich działanie oraz budowę. Na rynku jest wiele rodzai lodówek zaczynając od tych miniaturowych-hotelowych, poprzez standardowe-domowe i przemysłowe-sklepowe. Z racji na ich budowę lodówka powinna być noszona zawsze w pionie, co wiąże się z trudnym zadaniem. Jedna osoba nie jest w stanie tego wykonać o czym każdy chyba sobie zdaję sprawę. Dla naszych pracowników nie stanowi to problemu, posiadamy wieloletnie doświadczenie w transporcie lodówek po Warszawie i okolicach.

Krok po kroku

Przed transportem lodówki Warszawa należy ją przygotować, tzn. opróżnić oraz rozmrozić. Następnie nasi pracownicy zabezpiecza lodówkę materiałami przeprowadzkowymi, dzięki którym unikniemy zabrudzeń oraz zarysowań. Jesteśmy zawsze wyposażeni w wózki transportowe przeznaczone do transportu lodówek oraz pasy do noszenia gabarytów. Nasze samochody są przystosowane do przewozu lodówek, na czas transportu lodówki Warszawa przypinamy ją pasami, po to aby cały czas była w pozycji pionowej. W miejscu docelowym na życzenie klienta odpakujemy zabezpieczoną lodówkę oraz ustawimy w wyznaczonej przez klienta lokalizacji. Nasza firma spełni Twoje wymagania dotyczące transportu lodówki, dlatego skontaktuj się z nami i ustal szczegóły dotyczące transportu.

transport lodówki Warszawa

TRANSPORT BIURKA WARSZAWA

transport biurka Warszawa

Jednym z najważniejszych elementów wyposażenia pokoju dziecięcego, biura oraz gabinetu jest biurko. Ten mebel jest niezbędny do pracy, nauki oraz rozrywek komputerowych. Transport biurka może wydawać się prosty lecz potrafi on sprawić wiele kłopotów dla ludzi nie doświadczonych lub nie posiadających auta o właściwych gabarytach. Na aktualnym rynku mamy bardzo szeroką gamę biurek, min.: biurka proste, biurka narożne, biurka z wbudowanym kontenerkiem, biurka elektryczne, biurka połączone z łóżkiem piętrowym. Transport prostych biurek na terenie Warszawy nie jest trudnym przedsięwzięciem, natomiast biurka narożne, elektryczne oraz z różnego rodzaju zabudową należą do tych bardziej skomplikowanych.

Transport biurka to dla nas żaden problem!

Budowa nie których biurek nie pozwala nam na wyniesienie ich w całości z pomieszczenia, w którym się znajdują. Nasi pracownicy są wyposażeni w profesjonalne elektronarzędzia, które pozwolą nam zdemontować każdego rodzaju biurko. W momencie, gdy pracownicy są zmuszeni do demontażu biurka, każdy element jest zabezpieczony folią stretch oraz folią pęcherzykową. Po przyjeździe na miejsce docelowe, ekipa skręci ponownie biurko do stanu pierwotnego. Transport biurek Warszawa kierowany jest zarówno do klientów prywatnych, firm oraz instytucji publicznych. Transport mebli Warszawa zaczyna się już od 180zł! Cena zawiera dwóch pracowników, samochód dostawczy oraz materiały niezbędne do zabezpieczenia mebla. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług transportowych Warszawa.

TRANSPORT ANTYKÓW WARSZAWA

Transport antyków należy do transportu o podwyższonym ryzyku, ponieważ tego typu meble wymagają specjalnej opieki. Jak wiadomo antyki w dzisiejszych czasach są meblami, co raz mniej spotykanymi z racji na ich wiek oraz oryginalność. Uszkodzenie takiego mebla jest bardzo łatwe, ponieważ konstrukcja drewna nie jest już tak wytrzymała jak na początku. Drewno staje się bardziej suche i łamliwe, a lakier niestety potrafi się kruszyć oraz pękać. Do transportu antyków Warszawa niezbędne są specjalne materiały zabezpieczające, które umożliwiają transport oraz noszenie antyków.

Dlaczego nasza firma?

Po przyjeździe nasi pracownicy zabezpieczą Twoje mienie folią bąbelkową, folią stretch oraz kocami transportowymi w taki sposób, aby drogocenny antyk dojechał bez najmniejszych uszkodzeń. Antyki potrafią być bardzo zróżnicowane z racji na swoją wielkość, kształt, wagę oraz nietypową konstrukcję, dlatego nasi pracownicy wyposażeni są w elektronarzędzia, pasy do noszenia gabarytów oraz wózki transportowe do relokacji ciężkich mebli. Dzięki takim rozwiązaniom mamy możliwość wykonać każdy transport antyków. Nasze samochody mają specjalnie zabudowane przestrzenie ładunkowe, w taki sposób aby była możliwość bezpiecznego przypięcia każdego rodzaju mebla. Jeżeli waga antyku jest duża nie stanowi to dla nas żadnego problemu, ponieważ korzystamy z wind załadowczych, dzięki którym mamy pewność bezpiecznego załadunku. Nasze umiejętności oraz doświadczenie potrafią rozwiązać każdy problem stanowiący dla właściciela antyku związanego z transportem czy wyniesieniem z lokalu. Doświadczenie jakie posiadamy jest oparte na współpracy z klientami indywidualnymi oraz firmami świadczącymi usługi renowacji antyków. Jeżeli jesteś właścicielem tego typu mebli i zastanawiasz się w jaki sposób zorganizować bezpieczny transport antyków skontaktuj się z nami, a przekonasz się, że robimy to profesjonalnie i bezstresowo.

Transport mebli Warszawa

TRANSPORT MATERACA WARSZAWA

transport mebli Warszawa 1

Przy panującym tempie życia jednym z najważniejszych aspektów człowieka jest regeneracja. Jak wiadomo organizm najlepiej regeneruje się podczas snu, a co za tym idzie - wygodny materac. Na rynku istnieje bardzo duża ilość materacy o zróżnicowanej charakterystyce, min. twarde, miękkie, letnie, zimowe, ze sprężynami lub bez. Sam wybór odpowiedniego materaca może nie należy do trudnych zadań, lecz organizacja transportu i ulokowania go w sypialni już tak. Jak wiemy materace posiadają dość duże wymiary co uniemożliwia nam transportować je samochodem osobowym. W tym momencie zaczynamy sobie zdawać sprawę, że do transportu materaca Warszawa potrzebny jest samochód dostawczy oraz minimum dwóch ludzi do noszenia.

O czym warto wiedzieć?

Z racji na zróżnicowaną specyfikę materacy, każdy transport materaca może różnić się od siebie. W przypadku gdy posiadasz materac wyposażony w sprężyny warto wiedzieć o tym, że takich materacy nie składamy w pół oraz nie rolujemy. Skutki takich działań mogą być nie odwracalne do postaci pierwotnej, ponieważ gdy sprężyny zostaną wygięte ich konstrukcja ulega deformacji. Materace bez sprężyn możemy rolować oraz składać w pół, ponieważ nie wpływa to na ich konstrukcję. Zalecamy przewozić materace zawsze w postaci naturalnej, unikniemy w ten sposób wszelkich odgnieceń oraz zniekształceń materiału.

Dlaczego nasz zespół?

Nasi pracownicy przyjadą w wyznaczone przez klienta miejsce, zabezpieczą materac kocami transportowymi oraz folią stretch. Takie rozwiązanie ochroni materac w trakcie transportu przed brudem, warunkami atmosferycznymi oraz uszkodzeniom w postaci rozdarcia materiału. W przypadku bloków, które nie są wyposażone w windy nasi pracownicy bezproblemowo zniosą oraz wniosą materac z każdego piętra. Na życzenie klienta odbezpieczamy materac w miejscu docelowym oraz lokujemy na wyznaczonym łóżku. Jeżeli planujesz transport materaca, zadzwoń i ustal szczegóły z naszym dyspozytorem. Nasza firma świadczy wiele innych usług transportowych oraz przeprowadzki Warszawa, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.