Transport pianin należy do transportu o szczególnej ostrożności. Dla wielu ludzi stanowi to bardzo duży problem lecz nie dla naszej firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transporcie pianin, fortepianów oraz innych instrumentów muzycznych. Świadczymy usługi zarówno dla osób prywatnych jak i przedsiębiorstw, firm. Nasi pracownicy są w stanie wynieść każde pianino z najbardziej niewygodnych miejsc i zakamarków, a to wszystko za pomocą profesjonalnego sprzętu dedykowanego do transportu tego typu gabarytów.

Nasze ekipy wyposażone są w:

  • ślizgi do pianin oraz fortepianów
  • schodołazy do pokonywania wszelkiego rodzaju poziomów
  • pasy do zabezpieczania i noszenia pianin
  • materiały do zabezpieczenia (koce transportowe, folia bąbelkowa, folia stretch)
  • narzędzia do ewentualnego demontażu

Cena transportu pianina na terenie Warszawy zaczyna się już od 350zł. Cena dotyczy transportu pianina do 200kg po parterze bez konieczności podnoszenia, np. nad krawężnik. Oferta zawiera zabezpieczenie pianina materiałami ochronnymi przed transportem, wyniesienie, transport, wniesienie oraz ustawienie w miejscu docelowym. W przypadku gdy w miejscu załadunku lub rozładunku nie ma windy lub pianino się nie mieści do niej, nasi pracownicy bez problemowo wniosą/zniosą je na wskazany poziom lub piętro. Wiąże się to z dodatkowym kosztem 50zł za każde pokonane piętro zarówno w górę jak i w dół. Jeśli chodzi o pianina powyżej 200kg to cena ustalana jest indywidualnie.

Każda usługa związana z transportem pianina, która jest zlecana dla naszych pracowników wykonywana jest solidnie z największą ostrożnością. Nasze samochody wyposażone są w windy załadowcze, dzięki którym pianino bezpiecznie trafi na pakę auta. Na obecnym rynku możemy zaobserwować, że niektóre firmy zatrudniają starszych ludzi do transportu pianin, co niestety kończy się to później problemem lub w najgorszym przypadku uszkodzeniem instrumentu. Nasza firma zatrudnia tylko młodych oraz wysportowanych mężczyzn posiadających wieloletnie doświadczenie w transporcie pianin. Zależy nam na tym, aby klient był zadowolony oraz usatysfakcjonowany z naszych usług.