Przeprowadzki Warszawa Ursus

TRANS-MOVE.PL oferuje wyjątkowo atrakcyjne, tanie przeprowadzki Warszawa Ursus. Nasze usługi przeprowadzki są nie tylko tanie, ale i szybkie. Większość przeprowadzek na terenie Warszawy realizujemy tego samego dnia.
W zakres naszych usług wchodzi wachlarz działań, które zapewniają kompleksową obsługę Klientów od A do Z – od pakowania, przez transport, aż po rozpakowanie mienia w nowym miejscu. Towarzyszymy Państwu w każdym momencie przeprowadzki, służąc wsparciem i pomocą na każdym etapie usługi.

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i do firm. W zakres usług wchodzi dostarczenie odpowiednich materiałów do pakowania lub pakowanie przez nasz zespół, załadunek i profesjonalne zabezpieczenie transportowanych przedmiotów, a po przewiezieniu wniesienie rzeczy oraz ich rozładunek. Każda przeprowadzka jest inna, dlatego jesteśmy elastyczni i dopasowujemy się do potrzeb i życzeń naszych Klientów, aby jak najlepiej zrealizować zlecone zadanie. Odpowiednio zabezpieczamy bagaże oraz ciągi komunikacyjne, aby dać stuprocentową pewność, że nic nie ulegnie uszkodzeniu. Jeśli jest, taka potrzeba to demontujemy i montujemy meble oraz instalujemy sprzęt elektroniczny i RTV/AGD. W zakres każdej usługi wchodzi ubezpieczenie powierzonego nam mienia, sprzątanie miejsca pracy i utylizacja niepotrzebnych przedmiotów.

Każdą usługę rozpoczynamy od wizji lokalnej, która pomoże wybrać odpowiednie narzędzia i zaplanować cały proces oraz przygotować plan i kosztorys do akceptacji. Uwzględniamy Państwa potrzeby i rozumiemy, że każdy rodzaj przeprowadzki wymaga innych, odpowiednio dobranych działań.

W naszej firmie świadczymy 3 rodzaje usług przeprowadzek.

Przeprowadzki Warszawa Ursus

Przeprowadzka ekonomiczna

Jedna z nich to przeprowadzka ekonomiczna. Wyróżnia się tym, że klient przygotowuje samodzielnie meble oraz rzeczy osobiste do transportu. Meble muszą zostać zabezpieczone tak, aby podczas znoszenia, transportu oraz wnoszenia nie otwierały się drzwiczki i szuflady, dzięki temu unikniemy pęknięć oraz wyłamania elementów mebla. Rzeczy osobiste powinny zostać spakowane do kartonów oraz zaklejone taśmą klejącą, po to, aby podczas relokacji nie było możliwości wydostania się nawet najmniejszych rzeczy. Po naszej stronie mają Państwo zapewniony załadunek, transport, rozładunek oraz ustawienie mebli w miejscu docelowym.

Przeprowadzki Warszawa Ursus

Przeprowadzka kompleksowa

Polega na tym, że w dniu przeprowadzki przyjeżdżamy do klienta ze wszystkimi niezbędnymi materiałami do przeprowadzki. Nasi pracownicy wyposażeni są w kartony, taśmy klejące, papier pakowy, worki, folię stretch, folię pęcherzykową, markery oraz koce transportowe. Usługa z pakowaniem jest czasochłonna, lecz bardzo wygodna dla klienta, ponieważ całym trudem związanym z przeprowadzką zajmujemy się my. Wyposażenie kuchni zostanie spakowane tak, aby nie doszło do pęknięć oraz najmniejszych uszkodzeń. Materiały, jakich używamy do pakowania Państwa rzeczy osobistych, są nowe oraz najwyższej jakości. Meble zabezpieczymy tak jak przypadku usługi standardowej. W cenie zapewnione mają Państwo materiały pakowe, załadunek, transport oraz rozładunek.

Przeprowadzki Warszawa Ursus

Przeprowadzka standardowa

jest najczęściej wybieraną opcją przez klientów, polega ona na tym, że po Państwa stronie jest spakowanie rzeczy osobistych do kartonów oraz worków, natomiast meblami zajmujemy się my. W dniu przeprowadzki meble powinny być opróżnione, nasi pracownicy wyjmują z danego mebla półki lub inne elementy ruchome po to, aby podczas znoszenia nie doszło do żadnych uszkodzeń. Zabezpieczymy Państwa meble folią stretch, folią bąbelków (pęcherzykową) oraz kocami transportowymi, następnie przewieziemy powierzone mienie oraz ustawimy meble w miejscu docelowym.