Przeprowadzki Warszawa Białołęka

Kiedy skontaktować się z Trans-Move?

Zmieniasz miejsce zamieszkania? Twoja firma zmienia siedzibę na większą? Kupiłeś nowy materac? A może sprzedałeś nieużywane już biurko? W każdym z tych przypadków pomoże Ci Trans-Move jako profesjonalna firma transportowa. Zadzwoń do nas – my spakujemy, zabezpieczymy, załadujemy, przewieziemy i rozładujemy Twoje mienie. Od lat działamy na rynku, dzięki czemu posiadamy odpowiednie zaplecze techniczne, świetne samochody, właściwe narzędzia i wspaniałych pracowników. Przeprowadzki i transport mebli to nasza specjalizacja. Działamy z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i dbamy o Twoje mienie. Pracujemy rzetelnie i szybko. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu z nami poprzez telefon, formularz kontaktowy na stronie internetowej czy osobistą wizytę w naszym biurze.

Właściwa organizacja przeprowadzki

Kiedy przygotowujemy się do przeprowadzki często mogą towarzyszyć temu negatywne odczucia. To zrozumiałe, ponieważ przeprowadzka nie należy do codzienności. Jednak z naszą firmą cały ten proces może być szybki i banalnie prosty. Najlepiej już na samym początku skontaktować się z nami, a my zajmiemy się wszystkim od początku do końca. Kiedy chcesz uczestniczyć w procesie przeprowadzki warto najpierw dokonać przeglądu materiałów do pakowania, które będą Ci potrzebne.

W swojej ofercie prowadzimy sprzedaż wytrzymałych kartonów do pakowania różnej wielkości (minimum 40 sztuk). Poza kartonami przyda się również folia bąbelkowa, a także stretch. Posiadane przedmioty najlepiej pakować w taki sposób, aby te najcięższe umieszczaj w jak najmniejszych pudłach. Warto każdy karton opisać, według tego co znajduje się w środku. Rzeczy osobiste, najpotrzebniejsze zapakujmy oddzielnie, tak aby mieć do nich łatwy i szybki dostęp. Odpowiednie przygotowanie, a także dobre nastawienie może sprawić, że polubisz przeprowadzki.

Przeprowadzki Warszawa Białołęka

Zabezpieczenie mebli do transportu

Każdy mebel, bez względu na to czy są to twoje dotychczasowe meble, czy nowe z salonu meblowego, czy je sprzedajesz, czy kupujesz należy odpowiednio zabezpieczyć przed transportem. Właściwe przygotowanie sprawi, że transport mebli będzie dużo prostszy i szybszy. Z wnętrz mebli przeznaczonych do transportu trzeba pozbyć się wszystkich przedmiotów. Następnie konieczne jest unieruchomienie otwieranych szuflad czy drzwiczek. Każdy mebel warto owinąć folią, stretchem czy zabezpieczyć kartonem. Musimy także zadbać o dodatkowe zabezpieczenie wszystkich rogów i kantów, które łatwo ulegają uszkodzeniom. Nie zapominajmy o zabezpieczeniu transportowanego mebla od spodu, bo przecież to powierzchnia, na której stoi jest najbardziej narażona na zniszczenie. Takie właściwe zabezpieczenie mebli podczas przeprowadzki daje nam pewność, że dotrą one do miejsca przeznaczenia w nienaruszonym stanie.

Przeprowadzki Warszawa Białołęka

Co kształtuje cenę przeprowadzki?

Na ostateczną cenę całej przeprowadzki biura, domu czy mieszkania przypada wiele zmiennych. Pomimo tego, że posiadamy ogólny zakres cen oferowanych przez nas usług zawsze każda cena jest ustalana przez nas indywidualnie po przeprowadzeniu wywiadu telefonicznego lub osobistego. Cenę kształtuje przede wszystkim wielkość danego zlecenia, to ile przestrzeni transportowej zajmuje ono na powierzchni naszego samochodu. Kolejnym ważnym aspektem jest to, co przewozimy – ciężar przedmiotu, a także jego rodzaj, czy musimy zachować przy nim szczególną ostrożność. Nie bez znaczenia dla ceny jest również trudność danej przeprowadzki – to znaczy czy musimy wchodzić po schodach, gdzie możemy zaparkować czy jak szerokie są przejścia. Pomimo tej złożoności ceny możesz mieć pewność, że w Trans-Move uzyskasz atrakcyjną cenę za rzetelnie wykonane zlecenie. A jeśli jesteś klientem z polecenia czeka na Ciebie dodatkowy rabat! Nie czekaj, zadzwoń już dziś i porozmawiajmy o szczegółach twojej przeprowadzki.

Czy w Tans-Move cena przeprowadzki może być jeszcze niższa?

Odpowiadamy – oczywiście, że tak. Wystarczy, że zastosujesz kilka prostych trików, które poniżej Ci przedstawimy, a cena Twojej przeprowadzki będzie niższa. Po pierwsze możesz skorzystać z własnych materiałów do pakowania. Użyj do tego kartonów i pudeł, które masz w domu. Jeśli nie masz takich sprzedawca z najbliższego sklepu na pewno będzie mógł Ci takie ofiarować. Ważne żeby były to kartony nieuszkodzone i wytrzymałe, przecież nie chcemy, aby podczas przenoszenia ich cała zawartość się wysypała.

Ponadto potrzebne będą materiały do owinięcia przedmiotów narażonych na stłuczenie czy zgniecenie. Doskonale do tego sprawdza się folia bąbelkowa i stretch, jednak jeśli nie masz ich w swoich zasobach i nawet pobliski sprzedawca ich nie posiada, doskonałym zamiennikiem będą ubrania, koce czy ręczniki. Poza tym osobiste rzeczy możesz przewieźć własnym samochodem. Zadbaj również o to, aby auto Trans-Move podczas przeprowadzki mogło zaparkować jak najbliżej wejścia do budynku. Tych kilka prostych kroków pozwoli Ci na zaoszczędzenie pieniędzy. Zachęcamy do kontaktu z nami, gwarantujemy, że nie będziesz żałować.