Jedną z ofert jakich nasza firma ma do zaoferowania jest właśnie transport dokumentów. Ten rodzaj usługi wymaga od ekipy wykonującej zlecenie 100% zaufania oraz dyskrecji. Na transport dokumentów najczęściej decydują się firmy, biura oraz państwowe instytucje. Z racji na zróżnicowaną ilość dokumentów u każdego klienta potrzebna jest odpowiednia ilość pracowników, samochodów oraz wózków transportowych. W przypadku kiedy budynek wyposażony jest w windę, zastosowanie wózków jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ usługa przebiega w bardzo sprawnym tempie.

Nasi pracownicy na prośbę klienta przyjadą wyposażeni w materiały niezbędne do spakowania dokumentów. Korzystamy tylko i wyłącznie z nowych kartonów, dzięki czemu unikniemy zabrudzeń lub najmniejszych uszkodzeń ważnych dokumentów. Każdy karton jest szczelnie zaklejony taśmą klejącą oraz na życzenie klienta opisany markerem. Dzięki takim rozwiązaniom dokumenty klienta są uporządkowane oraz spakowane, unikniemy w tej sytuacji niepotrzebnego bałaganu. Nasze samochody są dostosowane do transportu dokumentów. Flota samochodowa wyposażona jest w windy załadowcze dzięki czemu załadunek oraz rozładunek przebiega bardzo sprawnie.

W naszej ofercie materiałów niezbędnych do spakowania dokumentów posiadamy pojemniki plastikowe z możliwością plombowania. Taki pojemnik zbudowany jest z grubego plastiku odpornego na pęknięcia lub uszkodzenia. Dzięki zastosowaniu plomb w pojemnikach klient ma gwarancje bezpieczeństwa swoich dokumentów. Z takiego rozwiązania najczęściej korzystają instytucje państwowe oraz firmy zajmujące się usługami księgowymi. Transport dokumentów jest ciężkim zadaniem z racji wagi oraz dużej ilości kartonów.

Nasza ekipa składa się z doświadczonych oraz wysportowanych mężczyzn, którzy bez najmniejszego problemu uporają się z każdym powierzonym zadaniem. Na życzenie klienta pracownicy ustawią kartony w miejscu docelowym oraz rozpakują według potrzeb. Jeżeli szef przydzielił Ci zadanie dotyczące transportu dokumentów nie czekaj, zadzwoń do nas. Nasze doświadczenie oraz bardzo dobra organizacja pracy pomogą Ci uporać się z tym zadaniem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą transportu dokumentów.