Jednym z najbardziej delikatnych transportów jest właśnie transport sprzętu laboratoryjno-medycznego. Tego rodzaju ładunek musi zostać zabezpieczony bardzo dobrej jakości materiałami, dzięki czemu unikniemy najmniejszych uszkodzeń. Do ochrony sprzętu laboratoryjno-medycznego używamy wysokiej jakości folii bąbelkowej, koców transportowych oraz folii stretch. Materiały jakich używamy bardzo dobrze chronią elementy szklane przed stłuczeniami oraz całą obudowę przed zarysowaniami.

Każdorazowo wybierana jest najlepsza droga, którą będzie transportowany sprzęt po to, aby uniknąć niezbyt dobrych dróg. Zespół, który wykonuje powierzone zlecenie został odpowiednio przeszkolony w jaki sposób sprzęt laboratoryjno-medyczny powinien zostać przetransportowany oraz wniesiony na miejsce docelowe. Nasi pracownicy posiadają doświadczenie w transporcie sprzętu laboratoryjno-medycznego, dzięki temu każde zlecenie jest realizowane jest pewnie oraz bezproblemowo. Jesteśmy wyposażeni w sprzęt do transportu właśnie takiego sprzętu, posiadamy wózki o udźwigu do 1500kg.

Flota samochodowa jaką posiadamy jest monitorowana 24h, co gwarantuje bezpieczeństwo ładunku. Powierzając sprzęt laboratoryjno-medyczny naszej firmie, mają Państwo gwarancje tego, że dotrze on na miejsce docelowe w nienaruszonym stanie. Nasz zespół z powodzeniem transportował już sprzęt taki jak: inkubatory, komory laminarne, fotele dentystyczne, łóżka rehabilitacyjne i wiele innych. Podczas transportu sprzętu laboratoryjno-medycznego stawiamy na to, aby odbył się on bezpiecznie zarówno dla naszych pracowników jak i powierzonego mienia. W trakcie przenoszenia ładunku wszystko musi zostać bardzo dobrze zaplanowane, nie ma miejsca tutaj na najmniejsze pomyłki, które mogą się wiązać z uszkodzeniem urządzenia.

Waga takiego sprzętu najczęściej zaczyna się od 100kg a kończy na około 800kg. W przypadku gdy jakaś maszyna znajduje się w budynku, który nie jest wyposażony w windę nie stanowi to dla nas żadnego problemu. Posiadamy schodołazy, które bez problemowo zniosą lub wniosą powierzony sprzęt na wskazane piętro. Jeżeli potrzebujesz zrealizować transport sprzętu laboratoryjno-medycznego zadzwoń do nas, nasz pracownik przedstawi Ci wiele rozwiązań dotyczących transportu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.