Przeprowadzki -Warszawa Praga-Południe

Czas, bezpieczeństwo i cena

Zapewniamy najlepsze przeprowadzki w Warszawie. Każda przeprowadzka jest inna i dlatego uważnie podchodzimy do zleceń. Przy wsparciu wykwalifikowanych pracowników naszej firmy zawsze staramy się sprostać oczekiwaniom Klientów.
W ofercie dostępnych usług proponujemy przeprowadzki domów, przeprowadzki mieszkań, transport mebli, oraz szeroko pojęte usługi przewozowe, w skład których wchodzi transport
maszyn.
Przeprowadzka może być wyzwaniem, ale niezależnie od miejsca, środek transportu dla Twoich rzeczy jest niezbędny do wykonania przeprowadzki.

Sprzęt

Mamy samochody dostawcze oraz sprzęty usprawniające przenoszenie mienia. Niezależnie od charakteru przeprowadzki i ilości mienia zawsze precyzyjnie zabezpieczamy ładunek lub dostarczamy Klientom specjalne materiały pakowne, żeby wyeliminować ryzyko jakichkolwiek uszkodzeń.

Burty samochodów są uzbrojone w deski, dzięki którym możemy przypiąć za pomocą pasów meble do transportu. Niektóre samochody posiadają windy załadowcze, które pomagają przy załadunku ciężkich mebli, pianin oraz gabarytów. Każda ekipa posiada na wyposażeniu elektronarzędzia do ewentualnego demontażu lub montażu mebli, wózki transportowe oraz pasy do noszenia mebli, gabarytów.

Gwarantujemy, że z pomocą TRANS-MOVE.PL wyzwanie, jakim bez wątpienia jest przeprowadzka, okaże się bardzo łatwe w realizacji.

Wszystkie prace odbędą się profesjonalnie z dotrzymaniem wyznaczonego terminu oraz z troską o powierzone mienie. Satysfakcja Klienta to dla nas kwestia kluczowa i dlatego oferujemy Państwu kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.

„Pakiety przeprowadzek- jakie i na czym polegają?”

Przeprowadzki Warszawa Praga

Przeprowadzka ekonomiczna

Polega na tym, że klient sam sobie przygotowuje transport i rzeczy osobiste oraz meble do transportu. A tym samym zmniejsza sobie koszt. Klienci wykorzystują kartony ze sklepów, a tym samym zmniejszają wydatki na materiały do spakowania mienia. Rzeczy osobiste powinny być dobrze zabezpieczone. Kartony z zawartością powinny być porządnie sklejone taśmą klejącą, aby nic nie wystawało i się nie wydostało. Meble muszą być też zabezpieczone, aby podczas znoszenia drzwiczki i szuflady się nie otwierały, wtedy się uniknie wyłamań i pęknięć mebli.

Z naszej stronie mają Państwo zapewnioną ekipę TRANS-MOVE.PL, która bezproblemowo załaduje przygotowane przez Państwa mienie i zapewni samochód dostawczy o powierzchni transportowej od 18m3,  a także wniesienie i ustawienie mebli, oraz kartonów w miejscu docelowym.

Przeprowadzki Warszawa Południe

Przeprowadzka kompleksowa

Polega na tym, że w dniu przeprowadzki przyjeżdżamy do klienta ze wszystkimi niezbędnymi materiałami do przeprowadzki. Nasi pracownicy wyposażeni są w kartony, taśmy klejące, papier pakowy, worki, folię stretch, folię pęcherzykową, markery oraz koce transportowe wykorzystywane do mebli. Usługa kompleksowa minimalizuje cały trud związany z przygotowaniem materiałów oraz pakowania rzeczy drobnych do kartonu.

Usługa z pakowaniem jest czasochłonna, lecz bardzo wygodna dla klienta, ponieważ całym trudem związanym z przeprowadzką zajmujemy się my. Materiały, jakich używamy do pakowania Państwa rzeczy osobistych, są nowe oraz najwyższej jakości. Meble zabezpieczymy folią stretch, folią pęcherzykową oraz kocami transportowymi tak jak przypadku usługi standardowej. W cenie zapewnione mają Państwo materiały pakowe, załadunek, transport oraz rozładunek, na życzenie klienta rozpakujemy rzeczy spakowane do kartonów oraz ustawimy w wyznaczonym miejscu. Jeżeli korzystałeś z usługi kompleksowej i nie wiesz co zrobić z kartonami po przeprowadzce, możesz zadzwonić do firmy, a nasi pracownicy przyjadą  i odbiorą te kartony,  w terminie jakim ci pasuje.

Pracownicy naszej firmy wykorzystują swoją wiedzę i doświadczenie, aby każde zlecenie zostało zrealizowane terminowo i zgodnie z wytycznymi Klienta.

Do Państwa należy decyzja, z jakiej przeprowadzki skorzystacie.

Jesteśmy firmą świadczącą usługi transportowe na wysokim poziomie.

W trosce o komfort naszych klientów, przed przystąpieniem do usług dokonujemy dokładnych analiz poprzez wizję lokalną, wywiad telefoniczny lub za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie.

Przeprowadzki Warszawa Praga-Południe

Jaka cena?

Oferujemy tanie przeprowadzki w Warszawie,  a nasz cennik przedstawia ogólne godzinowe ceny przeprowadzek. Dokładna cena zależy jednak od wielu czynników, dlatego szczegółowa wycena przeprowadzana jest przez naszego konsultanta. Ostateczna cena zależy między innymi od ilości przewożonego mienia, piętra budynku, zakresu możliwości dostępu do budynku oraz możliwości podjazdu pod lokal.

Zapewniamy indywidualną wycenę każdej przeprowadzki, stąd nie można udzielić jednoznacznej odpowiedzi co do jej ceny.