Transport cało pojazdowy – charakteryzuje się tym, że do transportu wykorzystywana jest cała kubatura auta, towar znajduję się na paletach bądź luzem.  Samochody realizujące takiego rodzaju przewozy posiadają pakę typu „plandeka”, co pozwala na załadunek tyłem, od boku lub od góry. Nasza flota wyposażona jest w samochody ciężarowe o różnej powierzchni transportowej, dzięki czemu każdorazowe zlecenie dopasowywane jest indywidualnie do potrzeb klienta.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w transporcie cało pojazdowym oraz odpowiednie zaplecze techniczne do wykonywania tego typu zadań. Do każdego zlecenia nasz doświadczony zespół podchodzi profesjonalnie oraz z zachowaniem odpowiednich norm bezpieczeństwa. Ładunek zostaje zabezpieczony wysokiej jakości materiałami do transportu, tj.: maty antypoślizgowe, pasy oraz kantowniki.

Możemy zagwarantować załadunek towaru oraz dostarczenie go w terminie wygodnym dla klienta, dzięki systemowi GPS zamontowanemu w naszych samochodach jesteśmy w stanie określić miejsce oraz stan przesyłki. Nasz zespół składa się z wielu doświadczonych kierowców, co pozwala nam na realizację daleko oddalonych od siebie załadunków i rozładunków w możliwie krótkim czasie. W ramach przewozu cało pojazdowego, klient wynajmuje całe auto więc ma prawo do wykorzystania pełnej powierzchni transportowej bez względu na rozmiar ładunku.