Na czym polega?

Ten rodzaj usługi polega na tym, że w dniu przeprowadzki przyjeżdżamy do klienta ze wszystkimi niezbędnymi materiałami do przeprowadzki. Nasi pracownicy wyposażeni są w kartony, taśmy klejące, papier pakowy, worki, folię stretch, folię bąbelkową (pęcherzykową), markery oraz koce transportowe wykorzystywane do mebli. Usługa kompleksowa minimalizuje cały trud związany z przygotowaniem materiałów oraz pakowania rzeczy drobnych do kartonu.

Jakie są zalety?

Usługa z pakowaniem jest czasochłonna, lecz bardzo wygodna dla klienta, ponieważ całym trudem związanym z przeprowadzką zajmujemy się my. Wyposażenie kuchni zostanie spakowane tak, aby nie doszło do pęknięć oraz najmniejszych uszkodzeń. Materiały jakich używamy do pakowania Państwa rzeczy osobistych są nowe oraz najwyższej jakości. Meble zabezpieczymy folią stretch, folią pęcherzykową oraz kocami transportowymi tak jak przypadku usługi standardowej. W cenie zapewnione mają Państwo materiały pakowe, załadunek, transport oraz rozładunek, na życzenie klienta rozpakujemy rzeczy spakowane do kartonów oraz ustawimy w wyznaczonym miejscu.

Jeżeli korzystałeś z usługi kompleksowej i nie wiesz co zrobić z kartonami po przeprowadzce, pomożemy Ci rozwiązać ten problem. W momencie, gdy rozpakujesz swoje rzeczy osobiste, wyposażenie kuchni z naszych kartonów złóż je z powrotem i zadzwoń do nas! Przyjedziemy i odbierzemy kartony bezpłatnie w wygodnym dla Ciebie terminie.

Oferujemy trzy rodzaje opcji przeprowadzek, transport mebli oraz inne usługi transportowe zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.