Transport narożnika

Często spotykanym wyposażeniem mieszkania oraz firmy w Warszawie jest narożnik. Jest to rodzaj łóżka, z którym można mieć największe problemy jeśli chodzi o transport, wnoszenie czy chociaż zmieszczenie go przez drzwi. Są to kanapy składające się najczęściej z dwóch części ale na teraźniejszym rynku są nawet pięcio-sześcio częściowe. Ich wymiary są bardzo uciążliwe i każdy zakręt, framuga, drzwi oraz schody są ryzykiem, ponieważ można łatwo uszkodzić narożnik. Do transportu narożnika potrzebne są odpowiednie materiały do zabezpieczenia go, elektronarzędzia do demontażu oraz wózki przeznaczone do transportu mebli, po to aby w ciasnych miejscach zmieścić narożnik bez najmniejszych uszkodzeń. 

Wszystko co zapewniamy do transportu narożnika 

Materiał z jakiego jest wykonany narożnik jest najbardziej narażony na przetarcia, pęknięcia czy rozdarcie, dlatego zabezpieczamy narożniki folią stretch, folią bąbelkową oraz kocami transportowymi. Dzięki takiemu rozwiązaniu unikniemy najmniejszych uszkodzeń. Do transportu narożników Warszawa niezbędny jest odpowiedni samochód dostawczy. Nasza flota samochodowa pozwala nam przewieźć bezpiecznie oraz profesjonalnie każdy rodzaj narożnika. Podczas transportu narożnik jest przypięty pasami, po to aby w razie niespodziewanej sytuacji na drodze nie miał możliwości przemieszczania się. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w transporcie narożników, dzięki temu możemy wykonać każde zlecenie. 

Transport narożnika Warszawa jest to jedna z wielu usług transportowych realizowanych przez naszą firmę, świadczymy również przeprowadzki mieszkań, przeprowadzki domów, przeprowadzki biur oraz przeprowadzki firm dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.