Transport materaca

Przy panującym tempie życia jednym z najważniejszych aspektów człowieka jest regeneracja. Jak wiadomo organizm najlepiej regeneruje się podczas snu, a co za tym idzie – wygodny materac. Na rynku istnieje bardzo duża ilość materacy o zróżnicowanej charakterystyce, min. twarde, miękkie, letnie, zimowe, ze sprężynami lub bez. Sam wybór odpowiedniego materaca może nie należy do trudnych zadań, lecz organizacja transportu i ulokowania go w sypialni już tak. Jak wiemy materace posiadają dość duże wymiary co uniemożliwia nam transportować je samochodem osobowym. W tym momencie zaczynamy sobie zdawać sprawę, że do transportu materaca Warszawa potrzebny jest samochód dostawczy oraz minimum dwóch ludzi do noszenia. 

O czym warto wiedzieć?

Z racji na zróżnicowaną specyfikę materacy, każdy transport materaca może różnić się od siebie. W przypadku gdy posiadasz materac wyposażony w sprężyny warto wiedzieć o tym, że takich materacy nie składamy w pół oraz nie rolujemy. Skutki takich działań mogą być nie odwracalne do postaci pierwotnej, ponieważ gdy sprężyny zostaną wygięte ich konstrukcja ulega deformacji. Materace bez sprężyn możemy rolować oraz składać w pół, ponieważ nie wpływa to na ich konstrukcję. Zalecamy przewozić materace zawsze w postaci naturalnej, unikniemy w ten sposób wszelkich odgnieceń oraz zniekształceń materiału.

Dlaczego nasz zespół?

Nasi pracownicy przyjadą w wyznaczone przez klienta miejsce, zabezpieczą materac kocami transportowymi oraz folią stretch. Takie rozwiązanie ochroni materac w trakcie transportu przed brudem, warunkami atmosferycznymi oraz uszkodzeniom w postaci rozdarcia materiału. W przypadku bloków, które nie są wyposażone w windy nasi pracownicy bezproblemowo zniosą oraz wniosą materac z każdego piętra. Na życzenie klienta odbezpieczamy materac w miejscu docelowym oraz lokujemy na wyznaczonym łóżku. Jeżeli planujesz transport materaca, zadzwoń i ustal szczegóły z naszym dyspozytorem. Nasza firma świadczy wiele innych usług transportowych oraz przeprowadzki Warszawa, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.