Transport kanapy

Kanapa jest meblem, który występuje u praktycznie każdego klienta jakiemu mamy okazję organizować przeprowadzki Warszawa. Jest to mebel bardzo wygodny lecz tylko pod względem użytkowania. W sytuacji gdy musimy zorganizować transport kanapy zaczynają się przysłowiowe schodki. Osoba, która nie ma dostępu do auta dostawczego nie jest w stanie sama zorganizować takiego transportu z racji gabarytów oraz wagi kanapy. Samo przesunięcie kanapy podczas sprzątania stanowi problem, niektórym osobom nie mówiąc już o wyniesieniu z lokalu. 

Specyfikacja kanapy – główny problem transportu

Na panującym rynku jest bardzo dużo rodzajów kanap dwuosobowych, trzyosobowych, z systemem do spania lub bez. Wszystkie wymienione cechy mają duży wpływ na wielkość oraz wagę mebla. Bez odpowiedniego doświadczenia wyniesienie kanapy z lokalu może wiązać się z dość sporymi uszkodzeniami podłogi, ścian, framug oraz elementów kanapy. Czasami budowa kanapy nie pozwala na wyniesienie jej z lokalu, co wiąże się z kolejnym trudem – umiejętnym demontażem. Dla wielu osób może to stanowić duży problem z powodu braku umiejętności demontażu mebli lub braku odpowiednich narzędzi. 

To idealne zadanie dla naszej firmy

Nasi pracownicy chętnie pomogą rozwiązać ten problem i udowodnią, że można to zrobić sprawnie, bezpiecznie oraz bez najmniejszego stresu. Posiadamy duże doświadczenie w transporcie kanap na terenie Warszawy i raczej nic nas już nie zaskoczy w tej dziedzinie. Zabezpieczymy Twoją kanapę materiałami przeprowadzkowymi, w taki sposób aby się nie zabrudziła oraz uszkodziła. W razie koniecznego demontażu kanapy, nasza ekipa jest wyposażona w profesjonalne elektronarzędzia przeznaczone do mebli. Flota samochodowa jaką dysponujemy przewiezie każdy rodzaj kanap z racji na wielkość powierzchni transportowej. Do załadunku kanap korzystamy z wind samochodowych, które zapewniają bezpieczny załadunek i rozładunek. W następnej kolejności kierowca przypina mebel pasami do zabudowy auta, po to aby w razie niespodziewanych sytuacji drogowych kanapa była bezpieczna. Jeżeli blok nie jest wyposażony w windę nasi pracownicy bezproblemowo zniosą oraz wniosą kanapę z każdego piętra, co najważniejsze nie niszcząc przy tym klatki. Jeżeli planujesz w najbliższym czasie transport kanapy, nie czekaj tylko skontaktuj się z naszym dyspozytorem w celu umówienia szczegółów. Transport mebli na terenie Warszawy zaczyna się już od 180zł!