Nasza firma udziela wielu rabatów swoim klientom, sprawdź czy należysz właśnie do jednej z grup klientów:

Polecenie – ten rodzaj rabatu należy się dla klientów, którzy otrzymali kontakt do naszej firmy poprzez świadczenie usług ich znajomym lub rodzinie. Po weryfikacji dyspozytora podanych informacji, klient otrzymuje rabat w wysokości -10%.

Stały klient – dla klientów, którzy po raz kolejny korzystają z usług przeprowadzkowych naszej firmy należy się rabat -10%.

Student – jak wiadomo życie studenta w wielkim mieście wiąże się z dużymi wydatkami miesięcznymi. Dlatego w momencie wykonania usługi przeprowadzkowej po okazaniu pracownikom naszej firmy aktualnej legitymacji studenckiej, student otrzymuje rabat -10%.

Social media – w dzisiejszych czasach bardzo często można spotkać osoby udzielające się w social mediach. Jeżeli należysz do tej grupy osób, to w momencie składania zamówienia przeprowadzki przedstaw nam swój profil na Instagramie, Facebook’u, Twitterze lub kanał na YouTube. Za polecenie naszej firmy na social mediach otrzymasz rabat. Wysokość rabatu zależna jest od ilości followersów oraz subskrybentów.

First minute – dla klientów, którzy rezerwują termin przeprowadzki równo miesiąc przed rozpoczęciem usługi przygotowaliśmy rabat w wysokości -10%.

Dla kombatantów – jesteśmy firmą patriotyczną, dlatego wspieramy naszych polskich kombatantów. Tacy klienci otrzymują od naszej firmy rabat -15%.

*Rabaty nie łączą się.