baner_mini2

PRZEPROWADZKI WARSZAWA

Przeprowadzki - świadczymy kompleksowe usługi transportowo – przeprowadzkowe na terenie Warszawy oraz całej Polski. Nasze doświadczenie oraz zaplecze techniczne pozwala nam wykonać każde powierzone zlecenie. Współpracujemy z wieloma firmami na terenie naszego kraju co pozwala nam wykonać bezproblemowo oraz sprawnie przeprowadzkę z każdego miejsca Polski. Nasi pracownicy, to doświadczeni profesjonaliści w tej branży, każde zlecenie wykonywane jest z należytą ostrożnością oraz z zachowaniem odpowiednich norm bezpieczeństwa.

Powierzone mienie zostaje zabezpieczone materiałami przeprowadzkowymi, tak aby nie doszło do najmniejszych uszkodzeń. Nasza flota samochodowa przystosowana jest do wykonywania tego typu usług. Burty samochodów są uzbrojone w deski, dzięki którym możemy przypiąć za pomocą pasów meble do transportu. Niektóre samochody posiadają windy załadowcze co bardzo pomaga przy załadunku ciężkich mebli, pianin oraz gabarytów. Każda ekipa posiada na wyposażeniu elektronarzędzia do ewentualnego demontażu lub montażu mebli, wózki transportowe oraz pasy do noszenia mebli, gabarytów.

Świadczymy trzy rodzaje usług przeprowadzek, które dzielą się na:

Przeprowadzka ekonomiczna - rodzaj tej usługi wyróżnia się tym, że klient przygotowuje samodzielnie meble oraz rzeczy osobiste do transportu. Meble muszą zostać zabezpieczone tak, aby podczas znoszenia, transportu oraz wnoszenia nie otwierały się drzwiczki i szuflady, dzięki temu unikniemy pęknięć oraz wyłamania elementów mebla. Rzeczy osobiste powinny zostać spakowane do kartonów oraz zaklejone taśmą klejącą, po to aby podczas relokacji nie było możliwości wydostania się nawet najmniejszych rzeczy. Po naszej stronie mają Państwo zapewniony załadunek, transport, rozładunek oraz ustawienie mebli w miejscu docelowym.

Przeprowadzka standardowa - jest najczęściej wybieraną opcją przez klientów, polega ona na tym, że po Państwa stronie jest spakowanie rzeczy osobistych do kartonów oraz worków, natomiast meblami zajmujemy się my. W dniu przeprowadzki meble powinny być opróżnione, nasi pracownicy wyjmują z danego mebla półki lub inne elementy ruchome po to, aby podczas znoszenia nie doszło do jakichkolwiek uszkodzeń. Zabezpieczymy Państwa meble folią stretch, folią bąbelkowa (pęcherzykową) oraz kocami transportowymi, następnie przewieziemy powierzone mienie oraz ustawimy meble w miejscu docelowym.

Przeprowadzka z pakowaniem - polega na tym, że w dniu przeprowadzki przyjeżdżamy do klienta ze wszystkimi niezbędnymi materiałami do przeprowadzki. Nasi pracownicy wyposażeni są w kartony, taśmy klejące, papier pakowy, worki, folię stretch, folię bąbelkową (pęcherzykową), markery oraz koce transportowe. Usługa z pakowaniem jest czasochłonna, lecz bardzo wygodna dla klienta, ponieważ całym trudem związanym z przeprowadzką zajmujemy się my. Wyposażenie kuchni zostanie spakowane tak, aby nie doszło do pęknięć oraz najmniejszych uszkodzeń. Materiały jakich używamy do pakowania Państwa rzeczy osobistych są nowe oraz najwyższej jakości. Meble zabezpieczymy tak jak przypadku usługi standardowej. W cenie zapewnione mają Państwo materiały pakowe, załadunek, transport oraz rozładunek.

Każda przeprowadzka różni się od siebie oraz rządzi się swoimi prawami, zadzwoń do nas i umów się na bezpłatną wycenę co pozwoli nam oszacować koszt przeprowadzki.