Mieszkasz w domu jednorodzinnym i planujesz przeprowadzkę? Nie czekaj, zadzwoń już dziś i umów się na wycenę przeprowadzki. Przeprowadzka całego domu dla domownika nie jest łatwym zadaniem, przewóz mienia wymaga przede wszystkim możliwości transportu całego wyposażenia oraz ludzi do noszenia mebli, kartonów oraz paczek.

Od czego zacząć?

Przeprowadzkę domu należy zacząć od spakowania rzeczy osobistych domowników do kartonów oraz worków. Pakowanie rzeczy osobistych nie jest trudne i skomplikowane, lecz zawartość kuchni już niestety tak. Niezbędne do tego będą odpowiednie materiały do zabezpieczenia szkła, produktów sypkich, porcelany oraz sprzętu kuchennego. Każdy szklany element powinien zostać owinięty papierem pakowym tak aby nie miał możliwości kontaktu z innym szkłem, co może spowodować pęknięcia i uszkodzenia.  Ubrania wiszące najlepiej spakować do worków, które możemy wykorzystać jako pokrowiec . Dzięki takiemu rozwiązaniu ubrania nie pogniotą się, nie pobrudzą oraz pakowanie i rozpakowanie przebiega w szybkim tempie. Kiedy opróżnimy meble z rzeczy osobistych możemy przystąpić do zabezpieczania mebli oraz ewentualnego demontażu. Nie wszystkie meble z racji ich konstrukcji możemy transportować w całości. Ze wszystkich mebli, które posiadamy w domu trzeba wyznaczyć meble do demontażu, ponieważ mogą one ulec pęknięciom oraz zniszczeniom. Do takich mebli zaliczamy łóżka małżeńskie-sypialniane, szafy powyżej 2 metrów wysokości oraz szafy trzydrzwiowe. Po demontażu wymienionych mebli możemy przejść do zabezpieczenia ich folią stretch oraz folią pęcherzykową. Meble, które nie wymagają demontażu zabezpieczamy po opróżnieniu ich z rzeczy osobistych.

Przeprowadzki domów różnią się od przeprowadzek mieszkań, przeważnie ilością rzeczy oraz w przypadku domów wyposażeniem ogródka oraz garażu. W ogródkach spotykamy najczęściej trampoliny, domki, zjeżdżalnie oraz piaskownice. Według klientów to właśnie te rzeczy najtrudniej jest przetransportować z powodu ich budowy oraz wagi. Dla naszych pracowników nie stanowi to żadnego problemu, nasze samochody są przystosowane do transportu dużych rzeczy, gabarytów. W garażach możemy napotkać rożnego rodzaju niewygodne elementy do transportu, min.: kosiarki, narty, opony samochodowe, rowery, grile, narzędzia do pielęgnacji ogrodu, bagażniki samochodowe. Wszystkie wymienione rzeczy stanowią problem w przypadku transportu i niezbędne jest auto dostawcze.

Tym wszystkim może zająć się nasza firma, posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz zaplecze techniczne w przeprowadzkach domów. Spakujemy Twoje rzeczy osobiste, zabezpieczymy meble oraz przetransportujemy do nowej lokalizacji. Podczas rozładunku samochodu ustawimy meble w wyznaczone przez Ciebie miejsce. Po skończeniu usługi na życzenie klienta odbezpieczamy zabezpieczone meble.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą przeprowadzek domów!